"Televizyon" ile İlgili İçerikler:

En İyi 5 Amerikan Durum Komedi Dizisi
En İyi 5 Amerikan Durum Komedi Dizisi
07 Haziran, 2021

Evimize kapandığımız bu günlerde hem vakit geçirmek hem de dünyadaki tüm olumsuzluklardan bir nebze uzaklaşıp doyasıya kahkaha atabilmeniz için sizlere dünya da en çok izlenen ve beğenilen en iyi 5 Amerikan durum komedisini derledim.

4 Maddelik Mini Bir Durum Komedisi Dosyası
4 Maddelik Mini Bir Durum Komedisi Dosyası
08 Şubat, 2021

Hayatın sıkıcılığından dizilerle kaçmaya çalışanlar, absürt bir olay yaşadığında hayali kameraya bakış atanlar, bir espri yapıldığında kafasında istemsiz bir şekilde kahkaha sesi yükselenler... Evet sizden bahsediyorum sitcom bağımlıları, bu yazı sizin için. Bu yazıda izlediğim durum komedilerinden dördünü size spoiler vermeden anlatmaya çalışacağım. İyi okumalar!

Bambaşka Bir Dünya: Dark
Bambaşka Bir Dünya: Dark
08 Şubat, 2021

Bu yazıda Dark dizisinin kısa ve öz bir incelemesini yaptım. Genel olarak nasıl bir dizi olduğundan, yönetmenliğinin kimin üstlendiğinden, verdiği temel mesajlardan ve dizide geçen olaylardan, karakter bağdaştırmalarından bahsettim. Yeni bir dizi izlemek isteyenler için güzel bir öneri olan Dark dizisi hakkında yazdığım bu yazı, küçük de olsa diziyle alakalı spoiler vermekte.

Yolu Henüz Baker Street'e Düşmemiş Olanlara: Sherlock Holmes
Yolu Henüz Baker Street'e Düşmemiş Olanlara: Sherlock Holmes
18 Ocak, 2021

Hepimiz az çok dizi/film izlemeye bayılıyoruz. Kimi zaman uzun bir ders çalışma sonrası verilen bir ödül bile olabiliyor bir bölüm dizi. Bu ödüllerinden nasibini almak isteyen bir dizi var bugünkü yazımda. Benedict Cumberbatch ile henüz tanışmamış olanlar için Sherlock mükemmel bir ilk adım olacak!

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.