"Belgesel" ile İlgili İçerikler:

20 Eylül, 2021

Bu yazıda "Zorba Nasıl Olunur?" belgeselinin bölümleri hakkında bilgi sahibi olabilecek ve merak ettiğiniz birçok soruya cevap bulabileceksiniz.

Furuğ Ferruhzad: Ev Karadır
Furuğ Ferruhzad: Ev Karadır
14 Haziran, 2021

Çocuk: "Ev Karadır..." İçinde bulundukları çaresizlikleri ve yaşadıkları yuvayı kara olarak ifade eden küçücük kaderine terk edilen cüzzamlı çocukların hayatlarına dokuna şiir, film veya mini belgesel analizidir bu metin. Ne olursa olsun Furuğ Ferruhzatın onların hayatlarına dokunmaya çalıştığı çabanın ürünüdür.

Netflix'ten Belgesel Tadında İçerikler
Netflix'ten Belgesel Tadında İçerikler
26 Nisan, 2021

Covid-19'un hayatımıza girmesiyle çoğumuz zamanını internette, bilgisayara ya da telefon başında geçirmeye başladı. İnstagram, Youtube, Twitter, Netflix gibi uygulamalar hayatımızın odak noktası oldu. Sürekli aynı içerik ve videolardan sıkıldınız mı? İşte Netflix’te izleyebileceğiniz, İzlerken bilgileneceğiniz belgesel tadında içerikler;

Titanoboa: Keşfedilen En Büyük Tehlike
Titanoboa: Keşfedilen En Büyük Tehlike
12 Nisan, 2021

Dünyada en çok korktuğunuz hayvan nedir? diye soracak olursak, örümcek, fare, köpek hatta kelebek bile diyeniniz olabilir. Peki hastalara şifa, dertlilere deva olan, 1 damla zehriyle 100.000 insanı bile rahatlıkla öldürebilen yılanlardan kim korkar? Ya da başka bir soru: Dinazorlar çağında yaşasaydınız ve tarihte bilinen en büyük yılan olan Titanoboa'nın yanında karınca kadar küçük kalsaydınız ne yapardınız?

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.