"iletişim" ile İlgili İçerikler:

Nasıl İkna Ediliyoruz? Kolay İkna Yöntemleri Nelerdir?
Nasıl İkna Ediliyoruz? Kolay İkna Yöntemleri Nelerdir?
19 Nisan, 2021

İkna etmenin hayatımızda ne kadar yer kapladığının farkında mıyız? Her alanda karşımıza çıkan bu konunun aslında yaşamımızda sandığımızdan büyük yeri vardır. Bu yazımda sizlere iknanın hayatımızda kapladığı büyük alanın küçük bir kısmını göstermeye çalışacağım, hazırsanız başlayalım!

Beden Dili Bize Ne Söyler?
Beden Dili Bize Ne Söyler?
22 Mart, 2021

İletişim esnasında karşımızdaki insanın aslında ne düşündüğünü, kafasından neler geçtiğini hepimiz merak etmişizdir. Peki bu iletişimde beden dilinin bize birçok ipucu verdiğini biliyor muydunuz ? Gelin günlük hayatta sıkça kullanılan bazı beden dili hareketlerini ve anlamlarını birlikte inceleyelim.

Renklerin Beslenme Üzerindeki Etkisi
Renklerin Beslenme Üzerindeki Etkisi
15 Mart, 2021

İnsanlar üzerinde yarattığımız izlenimler açısından renkler çok önemlidir. Bunun yanında beslenmemizde de renklerin etkisi farkında olmasak da düşündüğümüzden çok daha fazladır. Hatta bu konuda çoğu yemek markası renkleri bir araç olarak kullanmıştır.

işaret Dili Nedir?
işaret Dili Nedir?
08 Mart, 2021

Dünyanın her yerinde aynı olmayan, hatta bir ülke içerisinde bile bölgeden bölgeye farklılık gösterebilen işaret dili hakkında birçok doğru bildiğimiz yanlışlar bulunmakta. Tıpkı Doğu Anadolulu veya Karadenizli bir insanın konuşma yapısındaki farklılık gibi... Gelin işaret dili hakkında doğru bildiğimiz yanlışları düzeltelim!

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.