"gastronomi" ile İlgili İçerikler:

Nedir Bu Michelin Yıldızı?
Nedir Bu Michelin Yıldızı?
24 Mayıs, 2021

Gastronomi dünyasını etkisi altına almış, alanında uzman şefleri büyük bir ilgi ve istekle dev bir yarışa sokan bu yıldız meselesi de ne? Haydi hep beraber bir göz atalım.

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü
15 Şubat, 2021

Günümüzde çok fazla ilgi gören gastronomi ve mutfak sanatları bölümünün neler içerdiğini merak ediyorsanız yazımda size yardımcı olabilecek bu bölüm hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Dünyanın Meşhur Mutfakları
Dünyanın Meşhur Mutfakları
18 Ocak, 2021

Gastronomi turizminin artmasıyla birlikte günümüzde pek çok insan farklı ülkelerin yerel lezzetlerini deneyimlemek için seyahatlere çıkmaktadır. Peki dünyada bir marka haline gelmiş bu mutfakları bizler ne kadar iyi tanıyoruz? Gelin birlikte bakalım.

Moleküler Gastronomi, O da Ne?
Moleküler Gastronomi, O da Ne?
04 Ocak, 2021

Her yerde bir bilim olduğunun bir kanıtı daha. Her gün, her öğün yemek yiyoruz. Hepimiz hayatta bir kere o müthiş tadı hissetmiş ve gözlerimizi kapatıp hayallere dalmışızdır. Nasıl bu kadar lezzetli yemekler yapılıyor? O lezzete ulaşmak için çok çaba sarf ediliyor bunu hepimiz biliyoruz. Peki sana bu emeklerin arkasında bilim insanları da var desem. Modern dünyanın yeni mutfaklarında öyle ilginç şeyler oluyor ki... Haydi gel birlikte hayret verici bu dünyayı beraber öğrenelim. Yazımın sonunda harika bir sürpriz bekliyor olacak !!

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.