"Alışveriş" ile İlgili İçerikler:

Bayat Ekmek İsrafına Son
Bayat Ekmek İsrafına Son
31 Mayıs, 2021

Her gün ülkemizde milyonlarca ekmek israf ediliyor. Bayat ekmek israfını önlemek bayat ekmeklerimizi değerlendirmek için birçok yol var. Ekmekler bayatlamadan önce ekmeğimizi taze tutmanın yolları ve ekmek bayatladıktan sonra bayatlayan ekmeklerimizi değerlendirmenin bir çok yolu var. Hep birlikte dikkat ederek bayat ekmek israfına son verebiliriz.

Şeker Her Zaman Mutlu Eder mi?
Şeker Her Zaman Mutlu Eder mi?
17 Mayıs, 2021

Binbir çeşit tatlının, içeceğin ana malzemesi olan yemeden duramadığımız, küçük kaçamakları bile sonrasında pişman eden şekerin tadını bilmeyen yoktur. Tadıyla ve sayesinde salgıladığımız hormonlarla hem fiziksel hem de kimyasal olarak bizi hep mutlu etmiştir. Peki şeker hakkında öğrendiklerinizden sonra da yeterince mutlu olabilecek misiniz? Şekerin sebep olduğu acı gerçeği öğrenmeye hazır mısınız?

Pandeminin Kazananları: E-Ticaret Sitelerinin Başarıları
Pandeminin Kazananları: E-Ticaret Sitelerinin Başarıları
19 Nisan, 2021

Pandemide 1.yılımızı geride bıraktık. Covid-19, Dünya’da birçok köklü değişikliğe neden oldu. Bu değişikliklerden biri de şüphesiz E-ticaretin daha çok kullanılır hale gelmesiydi. Pandeminin en büyük kazananlardan biri de E-ticaret siteleri oldu.

Kampüs Hayatın Bitmeden Yararlanabileceğin 10 İndirim
Kampüs Hayatın Bitmeden Yararlanabileceğin 10 İndirim
01 Mart, 2021

Hey Kampüslü! Tam sana gore bir yazıyla geldim. Nerde ne indirim var, öğrenciyken neler indirimli öğrenebilirsin. Konaklamadan, ulaşıma; teknolojik aletlerden, sosyal aktivitelere... Hepsini öğrenmek için son bir adım kaldı:Bir tık kadar uzağındayım. Hadi başlayalım.

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.