"Alışveriş" ile İlgili İçerikler:

İndirimler Gerçek Mi?
İndirimler Gerçek Mi?
06 Eylül, 2021

Günümüzde telefondan tutun da içtiğimiz suya kadar her siparişi artık e-ticaret siteleri üzerinden verebiliyoruz. İnternetten aldığımız ürünlerin sitelerinde yapılan indirimler gerçekten indirim mi yoksa sözde indirim mi gelin bakalım.

Amazon Fresh: Markete Gir, İstediğin Ürünü Al ve Çık
Amazon Fresh: Markete Gir, İstediğin Ürünü Al ve Çık
30 Ağustos, 2021

Başlıktaki süreçte sizce de bir eksik yok mu? ''Ödeme kısmı nerede?'' dediğinizi duyar gibiyim. Evet ödeme kısmı için fiziksel bir işlem artık yok. Eğer sizi meraklandırdıysam hadi yazımıza geçelim.

Hesaplı Alışveriş Nereden Yapılır?
Hesaplı Alışveriş Nereden Yapılır?
12 Temmuz, 2021

Son zamanlarda kıyafet sektörüne gelen zamları sık sık duyuyoruz. Bu sebeple siz de çeşit çeşit ve hesaplı alışveriş yapmak istiyorsanız bu yazı tam size göre. Geleneksel olarak süregelen pazarlarda ve pasajlarda olan tezgahları karıştırarak uygun fiyata bir çok şey bulabilirsiniz. Gelin bir bakalım, neler varmış? :)

Z Kuşağında Sosyal Kobaylık ve Alışveriş
Z Kuşağında Sosyal Kobaylık ve Alışveriş
21 Haziran, 2021

Dünyada yer edinmeye çalışan biz Z kuşağının doğan ilk bireyleri kendimizi geliştirme adına onlarca sorun ve sorumlulukla karşı karşıyayız. En az iki yabancı dil öğrenip, yazılım öğrenmeye çalışıyoruz. Hepimizin sorumlulukları her gün kafamızın içinde dönüyor, sorumluluklarımızın farkındayız. Farkında olmadığımız en kolektif sorunumuz ise ' Sosyal Kobaylık ' şimdi gelin ne demek istediğimizi birlikte açalım.

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.