"Alışveriş" ile İlgili İçerikler:

Yurt Valizinin Olmazsa Olmazları
Yurt Valizinin Olmazsa Olmazları
29 Ağustos, 2022

Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra yapılacak şeylerden biri de bavul hazırlamaktır. Yurda yerleşmeden önce bavulunuzda neler olmalı? İşte sizin için ipucu niteliğinde bir yazı!

Bayat Ekmek İsrafına Son
Bayat Ekmek İsrafına Son
25 Nisan, 2022

Her gün ülkemizde milyonlarca ekmek israf ediliyor. Bayat ekmek israfını önlemek bayat ekmeklerimizi değerlendirmek için birçok yol var. Ekmekler bayatlamadan önce ekmeğimizi taze tutmanın yolları ve ekmek bayatladıktan sonra bayatlayan ekmeklerimizi değerlendirmenin bir çok yolu var. Hep birlikte dikkat ederek bayat ekmek israfına son verebiliriz.

Osmanlı Dönemi Alışveriş Uygulamaları
Osmanlı Dönemi Alışveriş Uygulamaları
28 Mart, 2022

Osmanlı döneminde alışverişle ilgili birçok uygulama ve kural bulunmaktadır. Günümüzde de hala devam eden birçok uygulama aslında Osmanlı dönemine aittir. Bu yazımda bu döneme ve kültüre ait özellikleri inceleyeceğim.

Çekiliş ile Hediye ve Kupon Veren e- Ticaret Siteleri
Çekiliş ile Hediye ve Kupon Veren e- Ticaret Siteleri
28 Mart, 2022

Tekrardan merhabalar, daha önce sizlere ücretsiz deneme ürünleri veren siteleri yazmıştım. Bugün sizler için çekiliş ile hediye ve alışveriş çeki veren e- ticaret sitelerini araştırdım. Ücretsiz bir şekilde çekiliş ile hediyeler kazanmak size de cazip geliyordur umarım. Hepsiburada, Trendyol, Şimdiseninolsun.com ve pek çok site çekiliş ile çokça hediye veriyorlar. Haberdar olarak sizler de kazanabilirsiniz.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'e giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.