"Kariyer" ile İlgili İçerikler:

Kariyer Planlamanın Püf Noktaları
Kariyer Planlamanın Püf Noktaları
17 Ocak, 2022

Günümüzde kendi uygunluğumuzu yaratmak ve buna yönelik kariyer planlanması yapmak çok önemlidir. Bu bağlamda kariyer planlaması ve kendi uyguluğunuzu yaratma konusunu ele alan yazıma gelin bir göz atın.

Mühendislik Okuyacaklara 10 Tavsiye
Mühendislik Okuyacaklara 10 Tavsiye
20 Eylül, 2021

Mühendislik okumak hakkında herkes ahkam kesiyor ancak bu tavsiyelerin birçoğu maalesef banal ve genel sözlerden ibaret oluyor. Bu yazıda -bir mühendis adayı olarak- daha anlaşılır ve spesifik tavsiyeler vereceğim.

Yurt Dışında Staj İmkanı
Yurt Dışında Staj İmkanı
10 Mayıs, 2021

Her üniversite öğrencisi deneyim kazanmak, farklı kültürlere tanık olmak, gezmek vb. birçok amaç için yurtdışı hayali kurmuştur. Fakat bu hayali gerçekleştirmek, hayali kurmak kadar kolay olmuyor. Özellikle yurtdışında staj imkanı... Bu yazımda yurtdışında staj imkanı bulabileceğin websiteleri senin için derledim. Hadi başlayalım!

Sertifikalı Eğitim Programları
Sertifikalı Eğitim Programları
05 Nisan, 2021

Hepimiz pandemi sebebiyle hem kendi sağlığımızı hem de çevremizdekilerin sağlığını korumak amacıyla evlerimizde olduğumuz bir dönemdeyiz. Ancak evde kalmak tabii ki hiçbir şey yapmamak demek değil. Aksine böyle zamanlarda insanların kendini geliştirmesi daha kolay olabilir. İşte kendimizi geliştirmek için faydalı platformlardan oluşan liste karşınızda.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'e giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.