"Gönüllülük" ile İlgili İçerikler:

Yaz Döneminde Gönüllü Çalışabileceğiniz 6 Organizasyon
Yaz Döneminde Gönüllü Çalışabileceğiniz 6 Organizasyon
19 Nisan, 2021

Öğrenciler olarak uzun ve yoğun geçen bir dönemdeyiz. Yıl boyu ödevler, raporlar, sınavlarla geçirdik ve hala devam ediyoruz. Şimdi ise yaz dönemi yaklaşıyor ve 3 ay sürecek yaz tatilini nasıl geçireceğimizin farkında olursak hem keyifli bir yaz geçiririz hem de inanılmaz anılar biriktirebiliriz. Üstelik bahsedeceğim şeyler kariyer hayatın için de oldukça yararlı ve CV’ne yazılacak nitelikte! Hazırsan başlayalım.

Dilek Ambulansı Vakfı
Dilek Ambulansı Vakfı
08 Mart, 2021

Şu an ölüm döşeğinde olsanız son arzunuz ne olurdu? Bir denizcinin ölmeden önce son kez denizde olmasını sağlayan Kees Veldboer, o gün tanık olduklarından ne kadar etkilenmişse kısa bir süre sonra Dilek Ambulansı Vakfı’nı kuruyor.

Dikkat! Kan Aranıyor
Dikkat! Kan Aranıyor
08 Şubat, 2021

Bir Genç Kızılay gönüllüsü olarak içinde bulunduğumuz durumun önemini açıklayabilmek adına cümlelerime “Kelebek Etkisi” şarkısından bir kesit ile başlamak istiyorum; “Hayatın anlamı dokunmakmış her kalbe, Yitirmeden güzellikleri güzel etmekte, Burada kalpler konuşur, Sevgi evrensel dilimiz, İnan kendine, iyilik içinde…”

Avrupa'da Bir Gönüllülük Deneyimi: AIESEC
Avrupa'da Bir Gönüllülük Deneyimi: AIESEC
08 Şubat, 2021

Yurtdışı gönüllülük projeleri git gide popülerleşmekte. Bunlardan biri de AIESEC. Ben de Hırvatistan'ın Zagreb şehrinde yapmış olduğum gönüllülük projesinden bahsettim.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.