"eğitim" ile İlgili İçerikler:

Sosyal Bilgiler Eğitimi Nedir?
Sosyal Bilgiler Eğitimi Nedir?
10 Ocak, 2022

Sosyal Bilgiler eğitimi içerisinde çokça değer, beceri ve kazanım barındıran, çeşitli öğretim teknikleri ve stratejileri olan birçok disiplini içerisinde barındıran kapsamlı bir derstir. Peki bu ders günümüzde hakkettiği değeri görüyor mu sizce? Gelin bu yazımda Sosyal Bilgiler dersini öğrenelim.

Zihin Haritası Nedir ?
Zihin Haritası Nedir ?
03 Ocak, 2022

Sürekli yazarak not almaktan sizde sıkılmadınız mı? Ve sürekli unutmaktan. Klasikleşmiş "dinle, oku, yaz" sisteminden çıkıp yaratıcılığınızı devreye sokarak daha eğlenceli ders çalışıp, planlar yapabilirsiniz. Beyninizi tam kapasite kullanmak ister misiniz ya da ders çalışırken beyin egzersizi yapmak? İsterseniz gelin beraber zihin haritası neymiş ve nasıl hazırlanılırmış öğrenelim.

3 Tüyo İle Bütsüz Finaller
3 Tüyo İle Bütsüz Finaller
03 Ocak, 2022

Yıllardır üniversite öğrencilerinin korkulu rüyası olan final döneminin zamane tabiriyle ''bug'ını bulmak'' sahiden mümkün mü? Uzaktan eğitimin ardından yüz yüze başlayan yeni çile serüvenini 3 tüyo ile nasıl daha kolay hale getirebiliriz, sizler için derlendi.

Mimarlık Okumak
Mimarlık Okumak
25 Ekim, 2021

Çoğu gencin hayalini süsleyen mimarlık, gerçekten hayallerdeki kadar süslü bir meslek mi? İşte size aklınızdaki tüm sorulara cevap olacak, iyisiyle kötüsüyle mimarlık hakkında her şey...

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.