"Tiyatro" ile İlgili İçerikler:

Sanat için Savaşan Bir Kadın: Afife Jale
Sanat için Savaşan Bir Kadın: Afife Jale
01 Mart, 2021

Hepimizin mutlaka birçok kez adını duyduğu kadındır Afife Jale. Tabuları yıkmak için verdiği mücadelelerden başarıyla ayrılmıştır ve günümüzde Türk tiyatrosunda kadınların olmasını sağlamıştır. Peki kimdir Afife?

Sahneden Esintiler: Moliere
Sahneden Esintiler: Moliere
01 Mart, 2021

Cimri, Fransız yazar Moliere'nin 5 perdelik bir oyunudur. Bu oyunda Moliere'in anlatmak istediklerine, insanların gerçek dünyasına yakından tanık olalım.

Shakespeare'in Fındık Kabukları
Shakespeare'in Fındık Kabukları
09 Şubat, 2021

Dünya'da tiyatro denince ilk akla gelen isimlerden biri Shakespeare. Eserleri ile pek çok farklı sınıftan insan bilmiştir onu. Ufak bir kürsüde de canlandırılmıştır oyunları, altın yaldızlı tiyatrolarda da. Peki ya bu eserler, ilk başta nasıl bir tiyatroda oynanmıştı dersiniz?

Youtube'dan Ulaşabileceğiniz  Ücretsiz Müzikal, Oratoryo ve Tiyatrolar
Youtube'dan Ulaşabileceğiniz Ücretsiz Müzikal, Oratoryo ve Tiyatrolar
14 Aralık, 2020

Bütün sanatseverler toplansın! İnternetten ücretsiz ulaşabileceğiniz müzikal, tiyatro ve oratoryoları sizin için bir araya topladım. Ucu bucağı sonsuz olan internet imkanımızı bu sefer sanat için kullanalım istedim. Karantina döneminde beni en çok üzen durumlardan biri sinema, tiyatro, müzikal gibi hiçbir sanat etkinliğine gidememek oldu fakat her şeyde olduğu gibi bunu da online’a taşıma fırsatına sahibiz. Bize verilen bu imkanı değerlendirmek için en beğendiklerimi sizin için kolayca erişebileceğiniz linkleriyle birlikte toparladım. Devamı için yazıma göz atın!

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.