"kişiselgelişim" ile İlgili İçerikler:

Ayna Benlik Kavramının Kişisel Gelişimimizdeki Önemi
Ayna Benlik Kavramının Kişisel Gelişimimizdeki Önemi
24 Mayıs, 2021

Ayna Benlik oluşumunun insanlar için en cezbedici yanı insanların sosyal bir varlık olarak eskiden beri kendi iç dünyalarını anlamlandırma ve tanımlama ihtiyacıdır. Peki ya siz Ayna Benlik ile ilgili ne biliyorsunuz? "Başkalarının gözünde neysem oyum" ifadesiyle sınırlı mı yoksa daha fazlası mı? Görelim.

Hayır Demeyi Nasıl Öğreniriz?
Hayır Demeyi Nasıl Öğreniriz?
10 Mayıs, 2021

Hayır demek herkes için zordur. Bazı insanlar karşılaştıkları durumlar karşısında hayır diyemedikleri için evet demek durumunda kalıyor. Hayır demeyi öğrenmek, gerekli bir yaşam becerisidir. Kendinizi suçlu hissetmeden hayır demeyi öğrenmek istiyorsanız bu yazı yol gösterici niteliğinde olabilir. Gelin beraber hayır demeyi öğrenelim.

Mutluluğa Tutun, Hayat Kısa!
Mutluluğa Tutun, Hayat Kısa!
26 Nisan, 2021

Zaman zaman gün içerisinde olumsuz durumlar yaşayabiliyor, bütün kötü olayların bizim başımıza geldiğini düşünebiliyoruz veya durduk yere hiçbir olay yokken her şey güzel giderken bir anda modumuz düşebiliyor. Peki böyle durumlarda ne yapmamız gerekiyor? Gelin hep beraber bunun cevabına içeriğimizde bakalım.

Sherlock'un Hafıza Sarayı Nasıl Yapılır?
Sherlock'un Hafıza Sarayı Nasıl Yapılır?
26 Nisan, 2021

Kelimeler dilinizin ucunda ama bir türlü aklınıza gelmiyor mu? Haftalık olarak yapmanız gereken işlerin sırasını hep karıştırıyor musunuz? Sınav konularını ezberlemek çok mu zor? Ya da sadece not almadan alışveriş mi yapmak istiyorsunuz. O zaman bir hafıza sarayına ihtiyacınız olabilir!

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.