"CV" ile İlgili İçerikler:

Günümüz Modern Özgeçmişi: İnfografik CV
Günümüz Modern Özgeçmişi: İnfografik CV
05 Nisan, 2021

Günümüzde iş ilanlarında CV’nin (özgeçmiş) yerini ve önemini eminim ki hepimiz biliyoruzdur. Ancak bize en iyi eğitim ve iş imkânı sağlayacak "İnfografik CV"yi çoğu kişi bilmiyor. Peki, infografik CV nedir, nasıl hazırlanmalıdır ve önemli noktaları nelerdir bunları öğrenelim.

Dünya Çapında En Yaygın CV (Özgeçmiş) Formatları
Dünya Çapında En Yaygın CV (Özgeçmiş) Formatları
29 Mart, 2021

Günümüzde çoğu insan artık yaşadığı yerlerin dışına çıkarak farklı konumlarda çalışmak istiyor. Bunun baş sebebi ise öncelikli olarak daha iyi bir eğitim hayatı ve iş imkanı. Bu durum da dünyada birbirinden farklı CV formatları ortaya koyuyor. Peki, başka bir ülkeye CV gönderirken nelere dikkat etmeliyiz?

CV Hazırlamak için Kullanabileceğimiz Ücretsiz Websiteler
CV Hazırlamak için Kullanabileceğimiz Ücretsiz Websiteler
29 Mart, 2021

Staj, iş başvuruları, gönüllülük başvuruları vb. birçok alanda kendimize dair bilgi verdiğimiz en önemli adım olan CV hazırlama adımı için artık gerilmene gerek yok. Hiçbir ücret ödemeden yararlanabileceğin en iyi CV hazırlama websitelerini senin için derledim. Hemen tıkla!

Nasıl CV Hazırlanmaz?
Nasıl CV Hazırlanmaz?
22 Mart, 2021

CV hazırlamak kariyerine adım atmak isteyen herkesin ilk karşılaşacağı engeldir. Sahiden de engel midir? Yoksa yazacağımız tek bir kelime ile bizimle aynı niteliklere sahip olan insanları bizden ayıracak olan sihirli değnek mi? Yeteneklerimiz neler, kendimizin farkında mıyız? Ya da hobilerimize laf olsun torba dolsun mantığıyla dümdüz kitap okumak, müzik dinlemek yazsak göze değer mi? Peki bu bizi her kitap okuyabilen, müzik dinleyebilen insandan ayırır mı? Bu yazıyı okuduktan sonra CV bir engel değil, kariyer hedefinize açılan kapıda kullanacağınız bir anahtar olacaktır.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.