"kamp" ile İlgili İçerikler:

Güney Ege'de Kamp Yapabileceğiniz Yerler
Güney Ege'de Kamp Yapabileceğiniz Yerler
13 Haziran, 2022

Ülkemizin göz bebeği bölgelerinden biri olan Güney Ege'de kamp yapabileceğin bir yer bulamadın veya kararsız kaldıysan bu yazım tam sana göre. Hadi tıkla ve okumaya başla!

Kamp101: Olmazsa Olmaz Malzemeler
Kamp101: Olmazsa Olmaz Malzemeler
24 Ocak, 2022

En son yaşadığımız pandeminin ve giderek artan otel/pansiyon fiyatlarının etkisiyle son yıllarda ülkemizde çadır kurmaya, kamp atmaya olan ilgi bir hayli arttı. İlgi arttı ancak birçok kişinin bu konu hakkında kafasında birden fazla tereddüt bulunmakta. Mesela 'hangi malzemeler neden gereklidir, çanta çok mu önemli, uyku tulumu da ne?' gibi birçok soru bulunmakta. Bugünki yazımda sizlere kampçılık hakkında temel malzemelerden, ne işe yaradıklarından kendi tecrübelerimden yola çıkarak bahsedeceğim.

İstanbul'da Kamp Yapmak
İstanbul'da Kamp Yapmak
05 Temmuz, 2021

Sizlere bu yazımda İstanbul'un bu kalabalıklığından uzaklaştıracak size huzur verecek kamp yerlerini listeleyeceğim. Özellikle öğrenci nüfusunun fazla olduğu İstanbul'da öğrenciler de nefes almak için yeşilliğin ve denizin olduğu doğal yerlere gitmek istiyor. Peki bu yerler nereler? Hepsi yazımda!

Karantinadan Kampa
Karantinadan Kampa
15 Mart, 2021

Yaşadığımız bu zor günlerde şehirle aramıza sosyal mesafe koyarak kendimizi birkaç günlüğüne doğaya bırakıp rahat nefes alabiliriz. Sosyal tesislerden uzak, ücretsiz kamp alanlarının bulunduğu, doğa harikası yerleri birlikte keşfedelim!

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'e giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.