"kamp" ile İlgili İçerikler:

Bir Kardeşlik İklimi: Gençlik Kampları
Bir Kardeşlik İklimi: Gençlik Kampları
10 Nisan, 2023

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği gençlik kamplarından bahsedeceğim. Yol konaklama yemek her şey dahil ücretsiz olan bu gençlik kampları nelerdir? Gençlik kamplarında konaklama ve ulaşım nasıl sağlanıyor? Gençlik kamplarına nasıl başvuru yaparız? Kamplarda hangi etkinlikler yapılıyor? Sizinde aklınızda bu tarz sorular varsa aklınızdaki sorulara cevap bulacağınız yazımı okuyabilirsiniz. O hâlde buyrun yazıma!

Güney Ege'de Kamp Yapabileceğiniz Yerler
Güney Ege'de Kamp Yapabileceğiniz Yerler
13 Haziran, 2022

Ülkemizin göz bebeği bölgelerinden biri olan Güney Ege'de kamp yapabileceğin bir yer bulamadın veya kararsız kaldıysan bu yazım tam sana göre. Hadi tıkla ve okumaya başla!

Kamp101: Olmazsa Olmaz Malzemeler
Kamp101: Olmazsa Olmaz Malzemeler
24 Ocak, 2022

En son yaşadığımız pandeminin ve giderek artan otel/pansiyon fiyatlarının etkisiyle son yıllarda ülkemizde çadır kurmaya, kamp atmaya olan ilgi bir hayli arttı. İlgi arttı ancak birçok kişinin bu konu hakkında kafasında birden fazla tereddüt bulunmakta. Mesela 'hangi malzemeler neden gereklidir, çanta çok mu önemli, uyku tulumu da ne?' gibi birçok soru bulunmakta. Bugünki yazımda sizlere kampçılık hakkında temel malzemelerden, ne işe yaradıklarından kendi tecrübelerimden yola çıkarak bahsedeceğim.

İstanbul'da Kamp Yapmak
İstanbul'da Kamp Yapmak
05 Temmuz, 2021

Sizlere bu yazımda İstanbul'un bu kalabalıklığından uzaklaştıracak size huzur verecek kamp yerlerini listeleyeceğim. Özellikle öğrenci nüfusunun fazla olduğu İstanbul'da öğrenciler de nefes almak için yeşilliğin ve denizin olduğu doğal yerlere gitmek istiyor. Peki bu yerler nereler? Hepsi yazımda!

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.