"gelişim" ile İlgili İçerikler:

Haziran Ayı İçin Kendine 5 Yatırım Tavsiyesi
Haziran Ayı İçin Kendine 5 Yatırım Tavsiyesi
24 Mayıs, 2021

Hayatınıza yeni deneyimler katmaya karar verip bu yeni kararlarınızın ne olacağına karar veremiyor musunuz? Hep aynı tarz kitaplar okuyup belki de başka tarzlar denemek istiyorsunuz. Bu gibi sorularınız için size ilham olabilecek ve yeni ayda uygulamaya başlayabileceğiniz 5 fikir yazımda!

Her Zaman Bir Yol Bulma Sanatı: Esnek Düşünce
Her Zaman Bir Yol Bulma Sanatı: Esnek Düşünce
19 Nisan, 2021

Düşünce sistemimiz hayatımızın temel taşıdır. Hayatımızı biz şekillendiriyorsak düşüncelerimizin esnekliği bu şekillendirme işleminde başrolden başkası değildir. Hayatınıza istediğiniz şekli verebilmek istiyorsanız küçük ipuçlarıyla size yardımcı olmayı çok isterim. Gelin düşüncelerimizi esnetmeyi öğrenerek ilk rötuşu beraber yapalım.

Online Sertifika Programları
Online Sertifika Programları
22 Mart, 2021

Karantinada bile kendini geliştirme fırsatı sunulsa, üstelik bu fırsat sadece bir tık uzağında olsa yine de hayır diyebilir misin? Alanında uzman kişilerden aldığın eğitimler sayesinde sertifika sahibi olabilir, belki de göstermekten korktuğun CV'ni artık gururla sergileyebilirsin. Seni yazıma bekliyorum!

Cyborg Olamaya Ne Kadar Yakınız?
Cyborg Olamaya Ne Kadar Yakınız?
22 Mart, 2021

Bilim kurgu filmlerinde sıkça gördüğümüz Cyborgler günümüzde hala hayatımızın bir parçası değil ya da biz öyle biliyoruz. Bize çok uzak gelen bu teknoloji aslında gerçekten sandığımız kadar uzak mı? Cyborg dediğimiz şey tam olarak ne? Peki biz Cyborg olmaya ne kadar yakınız?

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.