"Alıntılar" ile İlgili İçerikler:

Bugünün İzleri
Bugünün İzleri
29 Ağustos, 2022

Gelişimsel süreçte yaşamın ilk 8 yılı erken çocukluk dönemi olarak adlandırılır. Bu dönem bizler için oldukça önemli. Çünkü erken dönem çocukluk öyküsü beyin gelişimimizi doğrudan etkiler. Erken yaşlarda atılacak olan temel, çocuğun tüm hayatını etki altına alacak önemli bir adım! Bu konu hakkında daha çok şey öğrenmek isterseniz buyurun yazıma!

Stephen Hawking'in Hayatı
Stephen Hawking'in Hayatı
03 Aralık, 2020

Dünyaca ünlü İngiliz fizikçi Stephen Hawking 76 yaşında hayatını kaybetti. Ailesi tarafından yapılan açıklamada, Hawking'in Cambridge'deki evinde bu sabaha karşı yaşamını yitirdiği bildirildi. Hawking geçen yıl İngiliz kamu yayın kuruluşu BBC'ye verdiği röportajda 75 yaşına kadar yaşayacağını hiç düşünmediğini, birikimini halen yansıtabildiği için kendisini şanslı hissettiğini dile getirmişti.

Her Hafta En Çok Etkileşim Alan 10 İçeriğe 100 TL!
Her Hafta En Çok Etkileşim Alan 10 İçeriğe 100 TL!
18 Kasım, 2020

Haftalık, üniversite öğrencilerine destek olmak amacıyla web sitemize entegre ettiğimiz yepyeni bir sistemdir. Haftalık sisteminde ürettiğin özgün içerikler ile her hafta para kazanarak bütçene katkı sağlayabilirsin. Web sitemize üye olduysan ve hesap işlemleri bölümünde yüklediğin öğrenci belgen ekibimiz tarafından onaylanmış ise Haftalık sistemine dahil olabilirsin.

Bu Hafta ilham Verenlerde: Robert Sapolsky
Bu Hafta ilham Verenlerde: Robert Sapolsky
15 Kasım, 2020

Robert Sapolsky bir nörolog. Stres altında ya da verdiğimiz bir karar hakkında beynimizin nasıl çalıştığını, nelerden etkilendiğini, şiddete karşı olan arzumuzu ya da korkumuzu nelerin tetiklediğini etkileyici bir şekilde açıklıyor. 

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.