"Motivasyon" ile İlgili İçerikler:

Kendi Kendini Ateşle
Kendi Kendini Ateşle
11 Nisan, 2022

Kendinizi kötü hissettiğiniz dönemlerden geçebilir, düşüşler yaşayabilirsiniz. Ama yaşam koşulları ne olursa olsun, hedefinizden vazgeçmemelisiniz. Yazımda, neden pes etmemeniz gerektiği ve kendinizi nasıl motive edebileceğinize dair birçok konuya değindim. Keyifli okumalar!

Roger Bannister'ı Diğer Atletlerden Ayıran Şey Neydi ?
Roger Bannister'ı Diğer Atletlerden Ayıran Şey Neydi ?
14 Mart, 2022

Rogner Bannister, bir mili dört dakikanın altında koşmuş bir atlettir. Fakat onu diğerlerinden ayıran şey, imkansız olarak inanılana meydan okumasıdır. Başardığında ise çıkarılan tek bir ders oldu: Önümüzde hiçbir engel yok, hayal etmemek dışında. Bu yazımda zihinsel bir imgelemenin nasıl gerçeğe dönüştüğünü anlatacağım.

Ajandanız Varsa Düzen Var Demektir
Ajandanız Varsa Düzen Var Demektir
24 Mayıs, 2021

Ajanda nasıl kullanılır, amacı nedir gibi sorulara öncelik vererek cevaplar sizler için hazırlandı. Ajanda hepimizin düzenli yaşamda vazgeçilemez bir yardımcı niteliğindedir. Çalışıp yorulduğumuzda kafamızda bir çok bilgi varken bazı şeyleri unuttuğumuzu fark ederiz. Ajanda kullanımı bu unutkanlıkların önüne geçer. Filmler, ya da market alışverişi, unutulan su faturası. Hayatımızı nasıl kolaylaştırıp, düzene soktuğunu kullanarak öğrenebilirsiniz.

Hayatımızı Güzelleştirecek 4 Aktivite
Hayatımızı Güzelleştirecek 4 Aktivite
24 Mayıs, 2021

Evde geçirdiğimiz bu zamanlarda bizi daha iyi hissettirecek ve motivasyonumuzu hızla arttıracak aktivitelerden bahsediyorum. Keyifli okumalar!

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.