"PAZARLAMA" ile İlgili İçerikler:

Marka Hakkında Merak Uyandırmak
Marka Hakkında Merak Uyandırmak
05 Nisan, 2021

Bir markanın tanınırlığının artması için kendine sorması gereken bazı sorular vardır: Müşterinizin veya tüketicinin önem verdiği içerikler nelerdir? İçeriğiniz markanızı ne kadar yansıtıyor? Müşterinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz? İçerik pazarlaması stratejisini markanıza nasıl uygularsınız? İçerik pazarlaması ile marka bilinirliğini arttırmada çok başarılı olabilir.

Pazarlamanın Babası ve Gurusu: Philip Kotler
Pazarlamanın Babası ve Gurusu: Philip Kotler
29 Mart, 2021

Pazarlama ve yönetim alanına yönelmek, yönetici olmak ya da kendini geliştirmek isteyen herkesin örnek alacağı modern pazarlama teorisinin kurucusu ve onun başucu niteliğindeki yol gösterici kitapları.

Karantina Günlerinde Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz Ücretsiz 5 Site Önerisi
Karantina Günlerinde Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz Ücretsiz 5 Site Önerisi
18 Ocak, 2021

Özellikle içinde bulunduğumuz bu karantina günlerinde evde eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayacak ücretsiz internet sitelerini sizler için derledik.

Slav Mitolojisi Ve Tanrıları
Slav Mitolojisi Ve Tanrıları
15 Ocak, 2021

Mitolojiler her zaman fantastik romanlara, dizilere, filmlere ve oyunlara ilham kaynağı olmuştur. Örneğin, Percy Jackson serisi Yunan mitolojisinden, Yüzüklerin Efendisi serisi Ortaçağdan, Beowulf: Ölümsüz Savaşçı filmi bir Anglosakson destanından, Assassin's Creed Origins oyunu ise Mısır mitlerinden esinlenmiştir. Bunların yanı sıra, bazıları kadar öne çıkamamış bazı inanışlar ve mitler de var. Örneğin Slav mitolojisi. Oldukça popüler bir oyun olan The Witcher, büyük ölçüde Slav mitolojisinden esinlenmiş ancak bu bile bu mitolojiyi gün yüzüne çıkarmaya yetmemiş. Ben de bu sebeple, bu yazımda saklı kalmış Slav mitolojisine değinmeye karar verdim. Keyifli okumalar :)

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.