"PAZARLAMA" ile İlgili İçerikler:

Dijital Pazarlamanın Muhteşem Üçlüsü : ATL- BTL- TTL
Dijital Pazarlamanın Muhteşem Üçlüsü : ATL- BTL- TTL
13 Aralık, 2021

Yaşadığımız çağ gitgide dijitalleşirken pazarlama da bundan etkilenen alanlardan biri. Dijital pazarlama ile bazı kavramlarda hayatımıza girdi. Çizgi üstü pazarlama (ATL), çizgi altı pazarlama (BTL) ve 360 derece pazarlama (TTL) gibi kavramlar bunlardan bazıları. Dijital pazarlamanın bu üç önemli kavramını gelin hep birlikte öğrenelim!

Alışveriş Sepetini Terk Etme Davranışı
Alışveriş Sepetini Terk Etme Davranışı
11 Ekim, 2021

Online alışveriş sitelerinin kullanımının revaçta olduğu son zamanlarda e-ticaret markaları da mümkün olduğunca markalarını online alışverişe yöneltti. Bu yönelimle markalar birçok avantajı beraberinde getirirken büyük bir sorunla da karşı karşıya kaldı. O da alışveriş sepetini terk etme davranışı. Peki nedir bu alışveriş sepetini terk etme davranışı gelin bir göz atalım.

Birbirinden Yaratıcı Örneklerle Gerilla Pazarlama Stratejisi
Birbirinden Yaratıcı Örneklerle Gerilla Pazarlama Stratejisi
27 Eylül, 2021

Son yıllarda özellikle birçok firmanın başvurduğu; marka bilinirliğini artırmak için tercih edilen gerilla pazarlama yöntemi, yaratıcı fikirlerle insanları şaşırtmasıyla biliniyor. İşte çarpıcı ve zekice tasarımlarıyla dikkat çeken gerilla pazarlama örnekleri!

Marka Hakkında Merak Uyandırmak
Marka Hakkında Merak Uyandırmak
05 Nisan, 2021

Bir markanın tanınırlığının artması için kendine sorması gereken bazı sorular vardır: Müşterinizin veya tüketicinin önem verdiği içerikler nelerdir? İçeriğiniz markanızı ne kadar yansıtıyor? Müşterinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz? İçerik pazarlaması stratejisini markanıza nasıl uygularsınız? İçerik pazarlaması ile marka bilinirliğini arttırmada çok başarılı olabilir.

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.