Şehir
İstanbul
Sektör
Eğitim
Ölçek
11-100

Açıklama

Anaokulundan liseye kadar 4 farklı kademede eğitim veren özel okullar ile velileri buluşturan Okul.com.tr olarak, 2016 yılından beri hizmet veriyoruz. Genç, aktif, yerinde duramayan ve övünmek gibi olmasın ama tuttuğunu koparan, çalışkan bir ekibiz. Online pazar yeri modelini eğitim sektörüne taşıyor, işimize dinamizm katıyoruz. Söylemeye gerek yok herhalde; hepimiz eğitime gönül vermiş okumuş çocuklarız J

Peki tam olarak ne iş yapıyoruz?

Okul arayışında olan velilere, 10 binin üzerinde okulu listeleme, bu okullar hakkında detaylı bilgi edinme, aradıkları kriterlere uygun olan okulları filtrele me imkanı ve ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Tam da bu noktada fazla mütevazı olamıyoruz; çünkü eğitim sektörünün önemli bir açığını kapattığımızın ve velilere dev bir hizmet sunduğumuzun farkındayız J

Okul.com.tr’de veliler, eğitim kurumları hakkındaki temel bilgiler ve fotoğraf galerilerini bulabilmenin yanı sıra, kurumların eğitim anlayışları, öğrencilere sundukları fiziksel imkanlar ve sosyal faaliyetler gibi bilgilere de hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Ayrıca velilere, ilgilendikleri okullar hakkında yapılan binlerce yorumu görme fırsatı da sunuyoruz.

Kurum tarafında ise okullar, kendilerini etkili bir şekilde tanıtma, doğru hedef kitle ile herhangi bir pazarlama maliyetine katlanmaksızın buluşma ve haklarında yapılan yorumlar ile geribildirim alma imkânını Okul.com.tr sayesinde yakalıyor. 

Gelecek dönemde üniversite ve kursları da kategorileri arasına eklemeyi planlayan Okul.com.tr olarak, “Okul” denilince ilk akla gelen platform olmayı hedefliyoruz. Senin anlayacağın hedeflerimiz büyük, azmimiz tam, inancımız yüksek. Sen de bizimle aynı ekip ruhuna sahip olduğunu düşünüyorsan, her geçen gün büyüyen kadroya sahip Okul.com.tr’nin genç yetenekleri arasında bir an önce yerini almalısın.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.