19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na Özel TeknoCase

Alışveriş - 11 Mayıs, 2021 - Okuma Süresi: 2 Dk.

11 Mayıs, 2021

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na Özel TeknoCase

19 Mayıs’a özel 250 TL Teknosa Hediye Çeki ödüllü #TeknoCase yayında! Sen de ‘’Teknoloji Alanında Fark Yaratan Girişimciler’’ konusuyla ilgili içeriğini bu hafta editöre gönder, haftalık 100 TL’ye ek #TeknoCase kapsamında 250 TL hediye çeki kazanacak 10 üniversiteliden biri ol! 

Teknoloji kategori sponsorumuz Teknosa ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel bir case yarışması başlattık. 17 Mayıs saat 23.59’a kadar teknoloji alanında fark yaratan girişimcilerin hikayeleri ile ilgili içeriğini editöre göndererek sen de 250 TL Teknosa Hediye Çeki kazanma şansı yakalayabilirsin.

Konu: Teknoloji Alanında Fark Yaratan Girişimciler
Son Katılım: 16 Mayıs 2021 Saat 23.59
İçeriklerin Yayınlanması: 17-24 Mayıs 2021
Ödül: 10 Adet 250 TL Teknosa Hediye Çeki


Neler Yazabilirsin?

Yaptıklarıyla teknoloji alanında fark yaratan bir teknoloji girişimcisinin geçmişten günümüze kadar olan hikayesini anlatabilirsin. Örneğin: Elon Musk (Musk'ın Eğitim Hayatının Sırları isimli içeriğimizi okuyabilirsin), Bill Gates, Steve Jobs (Steve Jobs ve Apple isimli içeriğimizi okuyabilirsin), Mark Zuckerberg, Lee Byung-chul, James Dyson, Ren Zhengfei, Lei Jun, Jeff Bezos (Garajdan Dünyaya Amazon isimli içeriğimizi okuyabilirsin.)

Sıkça kullandığımız ama kimler tarafından ortaya konulduğunu bilmediğimiz teknolojilerin arkalarındaki isimleri araştırıp bize onları tanıtabilirsin.

Hello Tomorrow, Glokal Start-Up Days, Imagine Tomorrow gibi organizasyonları araştırıp gelecek vaad eden teknoloji girişimcilerinden bahsedebilirsin.

Kısacası bir veya birkaç teknolojik girişimciden bahsettiğin içeriğini 16 Mayıs 2021 Saat 23.59’a kadar editöre gönderip #TeknoCase’e katılabilirsin. İçeriğin #TeknoCase içeriklerinden; en çok okunan 10 içerikten biri olursa 250 TL Teknosa Hediye Çeki kazanma fırsatı seni bekliyor.

Şimdi içerik üretmek için İçerik Oluştur bölümüne tıklayabilir veya nasıl içerik üretebileceğini öğrenmek için İçerik Üretim Rehberi’mize göz atabilirsin.

Tüm soruların için bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabileceğini unutma.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.