Akenerji A.Ş

Geleceğinle Fark Yarat Staj Programı

Staj Alanı
Tüm Departmanlar
Staj Türü
Zorunlu
Şehir
İstanbul
Staj Dönemi
Yaz Dönemi

Açıklama

Akenerji ile Geleceğinle Fark Yaratmaya Hazır Mısın?

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birinde enerjinle fark yaratarak kariyerine güçlü bir başlangıç yapmak istiyorsan, Geleceğinle Fark Yarat staj programı tam sana göre!

Bu dinamik staj deneyiminde enerji sektörünü öğrenirken, hem evden çalışmanın rahatlığını deneyimlediğin, hem de ofis hayatını gözlemleyebildiğin benzersiz bir hibrit staj deneyimi yaşayacaksın.

Eğer sen de bu anlatılanlar tam benlik diyorsan hemen başvurunu yap, Akenerji’nin geleceğiyle fark yaratan gençlerinin arasına katıl.

Eğer sen de;

·         Üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen,

·         Zorunlu stajın için başvuruyorsan,

·         İleri derecede İngilizce bilgisine sahipsen,

·         MS Office programlarına hakimim,

·         Öğrenmeye, gelişime açığım, kuvvetli iletişim becerilerim var ve fark yaratmanın peşindeyim diyorsan bu program tam sana göre. 

Stajyer seçim sürecimiz nasıl mı olacak?

Başvurusunu yapmış ve CV değerlendirme sürecini tamamlamış adaylarımız, sorularımıza kısa videoları ile cevap verecek ve buradan uygun olabilecek adayları belirleyeceğiz.

Kısa listeye girdiysen, kişilik envanterleri uygulayacağız.

Bu aşamalardan başarıyla geçtiğinde ilgili bizimle gerçekleştireceğin mülakat olumlu sonuçlandığı taktirde stajyer programımıza dahil olabileceksin.

Geleceğinle Fark Yaratacağın bu yolculukta seni neler mi bekliyor?

Ekip Çalışması Deneyimi: Stajın boyunca ilgili departman ile birlikte ekibin bir parçası olarak çalışmalar yapmayı deneyimliyor olacaksın.

Hibrit Çalışma Fırsatı: Merkez ofis ile ilgili bir pozisyondaysan hibrit çalışma sistemimiz ile hem evden çalışmanın rahatlığını hem de ofiste gözlem yapma fırsatını yakalayacaksın.

Buddy: Stajın boyunca işle ilgili her türlü konuda yardımcı olacak, sorularını yanıtlayacak bir iş arkadaşın olacak.

Tersine Mentorluk: Mentor-menti uygulamamız ile yöneticilerimizle buluşacaksın.

Oryantasyon Programı: Tüm departmanların ve santral gezisinin yer aldığı kapsamlı oryantasyon programı ile Akenerji’yi daha yakından tanıyacaksın.

Proje Çalışmaları: Takımlar halinde üzerinde çalışacağın konuya çözüm üretecek ve bireysel olarak kişisel gelişim alanında paylaşılmış içerikler hakkında fikirlerini sunabileceksin.

Kişisel Gelişim Eğitim ve İçerikleri: Stajın boyunca oluşturulmuş paylaşım grupları üzerinden içeriklere ve eğitimlere ulaşabileceksin.

Haftalık İK Görüşmeleri: Yakından takip edilecek olan staj sürecinde her hafta İnsan Kaynakları yetkilileri ile birlikte yapacağın toplantılarda diğer stajyerlerle bir araya gelip önerilerin ve soruların üzerinden görüşebileceksin.

Süreç sonunda gerçekleştirilecek proje çalışmalarının değerlendirilmesiyle birlikte, ileride oluşabilecek ve Geleceğiyle Fark Yaratmaya devam edecek Uzun Dönemli Stajyer alımlarımız için aday olabileceğini de paylaşmak isteriz.

Başlangıç-Bitiş Tarihi

Haziran – Temmuz

Temmuz – Ağustos

Ağustos – Eylül

 

Staj Tarihleri

01 Haziran, 2022 - 30 Eylül, 2022

Son Başvuru Tarihi

22 Nisan, 2022

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'e giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.