Şehir
İstanbul
Sektör
Bilişim
Ölçek
11-100

Açıklama

Kendimizi Teste Adadık!

Organizasyon yapımız, kaynakları müşterilerimizin yararına en iyi şekilde kullanır ve yazılım test yeteneklerini çok boyutlu olarak güçlendirir.
Müşterilerimize sunduğumuz test danışmanlığı hizmeti, teslimatı hızlandırmaya, kaliteyi artırmaya ve somut iş sonuçları üreten karmaşık Bilgi Teknolojileri sistemlerinin desteğini artırmaya yardımcı olur.

6 katmanlı Yazılım Test Danışmanlığı modelimiz, yazılım testine benzersiz bir yaklaşım getiriyor. Model 6 kritik boyutla güçlendirilmiştir; Kültür, Süreç, Organizasyon, Teknoloji, Standartlar ve Araçlar.

Yenilikçiyiz!

Bankacılık ve Finans, Sigorta, E-ticaret, Perakende, Yüksek Teknoloji, Web Hizmetleri ve Savunma Sanayi gibi sektörlerden gelen her seviyedeki test mühendisine eğitim ve atölye çalışmaları sunmak konusunda uzmanlaşmış, uluslararası bir yazılım test eğitim sağlayıcısıyız.

Yukarıdakilere ek olarak, TesterYou, yazılım test uzmanları ve test/kalite dengesine önem verenlerin iletişim kurmaları, paylaşmaları, öğretmeleri, öğrenmeleri, danışmaları, geliştirmeleri ve sosyalleşmeleri için sosyal bir platformdur. TesterYou, teori, pratik, düşünme, yenilik, farklılaşma ve eğlenceyi içinde barındırır.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.