Şehir
İstanbul
Sektör
Ticaret (Satış ve Pazarlama)
Ölçek
101-10000

Açıklama

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., Sabancı Holding bünyesinde 2000 yılında kurulmuştur. Şirket’in amacı teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmaktır.

Yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği ve ürün çeşitliliği ile dinamik, yenilikçi ve atılımcı yapısı sayesinde sektöründe fark yaratan Teknosa, “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Öncü bir teknoloji perakende kuruluşu olan Şirket, benimsemiş olduğu kalite ve değer yaratma politikaları ile çalışanları, paydaşları ve müşterileriyle birlikte geleceği şekillendirmeyi ilke edinmiştir.
 
Teknosa’nın faaliyetleri, mağazacılık ve e-ticaret ile bayi ağı olarak iki grup altında sınıflanmıştır. Mağazalarda ve online kanallarda, tüketici elektroniği, görüntüleme, bilgi teknolojisi, telekom ürünleri ve ev aletleri perakendeciliği yapılmaktadır. Bayi grubu markası İklimsa ile de iklimlendirme sektöründe faaliyet gösterilmektedir.

Teknosa, omnichannel stratejisi doğrultusunda, müşteriye her kanaldan kesintisiz hizmet sunmak ve ürünün ötesinde servis sağlayıcı kimliğini güçlendirmek adına sektörde ilk olan pek çok hizmet ve uygulamayı hayata geçirmekte, bu yenilikleri müşterilerine değer sunacak şekilde derinleştirmeye devam etmektedir.

Teknosa, 2015 yılında sektörde bir ilke imza atarak kendi çatısı altında mobil hat ve iletişim hizmeti vermeye başlamıştır. 

Kendi özel markalı ürünleriyle sektöre öncülük eden Teknosa, Preo ürün ailesi ile en yeni teknolojileri erişilebilir fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaktadır.

Müşterilere teknoloji alışverişinde rehberlik eden Teknosa, yeni teknolojiler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda satış sonrası katma değerli hizmetlerini de sürekli geliştirmektedir. TeknoGaranti ile ürünlere ek garanti verilirken, Dr. Teknolog çatısı altında tüketicilerin tercihine göre mağazada, telefonda, evde ve işyerinde faydalanılabilecek kurulumdan teknik desteğe ve korumaya, teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetler sunulmaktadır.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.