Şehir
İstanbul
Sektör
Hızlı Tüketim Ürünleri
Ölçek
101-10000

Açıklama

180 ülkede, 21 pazarda faaliyet gösteren, 30 bini aşkın çalışanı ile farklı karakter zenginliklerini kucaklayan bir organizasyonuz. Geniş ürün portföyümüz, ilham veren markalarımız, farklı coğrafyaların kültürel zenginliklerini yansıtan çalışanlarımız ile geçmişin mirasını geleceğe yenileyerek taşıyan, her gün bir öncekinden daha iyiye ulaşmayı hedefleyen sektörün öncü şirketlerinden biriyiz.

Mey Diageo Türkiye organizasyonumuz da, 3.5 Milyar TL'nin üzerinde ciro, 9 fabrika, 8 satış bölge ofisi, ve 1.000’i aşkın çalışanıyla sektörün öncü şirketlerindendir.

Mey Diageo çalışanları olarak, işimizden ve işimizi yapış şeklimizden gurur duyuyoruz. Tutkumuz yüksek performanslı, dünyanın en güvenilir ve en saygın şirketlerinden biri olmak.

Organizasyonlar, kazandıkları deneyimlerin, geçirdikleri süreçlerin, DNA’larına işlenen kültür kodlarının toplamıdır. Biz de küresel bir aileyiz, 30 bini aşkın farklı çalışanımızla bir bütünüz. Herkesin bireysel özelliklerini ve ayırt edici geçmişlerini şirketimiz için bir değer olarak görüyoruz.

Geçmişin mirası ile geleceği inşa ettiğimiz yolculuğumuzda, hem markalarımızın hem de çalışanlarımızın karakterlerinden güç alıyoruz. İşimiz; vizyon sahibi, kararlılıkla ilerleyen, mükemmele odaklanan çalışanlarımızın omuzlarında yükseliyor. Bizler ‘Her gün, her yerde yaşamı kutla’ mottosuyla biraradayız. Bizim amacımız; çalışanlarımızı yetkilendirerek güçlendirmek, onlara fırsatlar ve yeni deneyimler sunmak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda toplumsal gelişimi desteklemek ve çevreyi koruyan bir ekosistem yaratmaktır.

Geçmişin Mirasını Yenileyerek Gelecek Nesillere Aktarıyoruz

Bu topraklarda mevcut üç kültür var: Hüznü de sevinci de paylaşma alışkanlığından doğan sosyalleşme kültürü, her dönemde zamanın ruhuna uyan kapsayıcılığı temsil eden modern yaşam tarzı kültürü ve sanattan, felsefeden ve yemekten beslenen yaratma kültürü... Biz Mey Diageo olarak bu üç kültürün birden temsilcisiyiz. Kendimizi bir içki şirketinden çok, kültürel bir mirasın taşıyıcısı olarak görüyoruz. Bu kültürden besleniyor, bu kültürü beslemeye çalışıyoruz.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.