Şehir
İstanbul
Sektör
Teknoloji
Ölçek
11-100

Açıklama

MDP Group, 2012’den bu yana danışmanlık, yazılım geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

300’den fazla müşteriyle çalışarak 1000’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP, e-Dönüşüm ve Web/Mobil uygulamaları hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da yeni başarılara imza atmaktadır.

MDP Akademi:

MDP Group; 2021 yılında gerçekleştirdiği MDP Akademi projesiyle üniversite öğrencilerine yönelik farklı alanlarda ücretsiz eğitim ve staj programları sunmaktadır. MDP Akademi tarafından gerçekleştirilen eğitim ve staj programlarıyla katılımcılar, alanında uzman kişilerden aldıkları eğitimleri profesyonel iş ortamında yurtiçi ve global projelerde deneyimleyerek etkin bir öğrenme ve gelişme sürecinden geçmektedir.

MDP Akademi’nin sunduğu eğitim ve staj programlarınından haberdar olmak için MDP Group’u Linkedin’den takip edebilirsiniz.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.