Şehir
İstanbul
Sektör
Pazarlama
Ölçek
101-10000

Açıklama

Ingage Dijital Pazarlama Hizmetleri A.Ş., dijital medya ve pazarlama alanında strateji oluşturmadan planlamaya, performans yönetiminden dijital optimizasyon ve dijital varlık yönetimi çözümlerine kadar farklı hizmetler sunan bir dijital pazarlama şirketidir. Ingage, dijital medya ve kaynakların satın alınmasının yanı sıra dijital stratejilerin belirlenmesi ve dijital varlık yönetimi konularında da uzman ekibiyle farklı sektörlerdeki müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Koç Holding bünyesindeki ZER Merkezi Hizmetler A.Ş. içerisinde yıllar boyunca yürüttüğümüz ve bugün Ingage olarak sunmaya devam ettiğimiz hizmetlerimiz ile dijital pazarlama alanında başarı ve tecrübe kazanmış ekibimizin titizlikle uyguladığı yaratıcı, yenilikçi fikirleri sayesinde sayısız ödüle sahibiz.

Yurt dışı pazarlarda edindiğimiz tecrübelere her gün yenilerini ekleyerek ve hem yurt dışı hem de yurt içi ortaklarımız sayesinde yeni bağlantılar kurarak küreselleşme hedeflerimize daha fazla yaklaşıyoruz. 100’den fazla ülkede hizmet veren WPP ile ortaklığımız sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışı bölgesel fırsatları değerlendirerek uzmanlık alanlarımızı da genişletiyoruz.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.