Şehir
İstanbul
Sektör
Yenilenebilir Enerji
Ölçek
101-10000

Açıklama

Entek Elektrik

Koç Holding’in elektrik sektöründeki şirketi Entek Elektrik olarak, yatırımlara başladığımız 1995 yılından beri sektörün değer zincirinin her kademesinde faaliyet gösteriyoruz. Elektrik enerjisinin öncü yeni nesil şirketi olma vizyonuyla ilerliyoruz. Bir yandan yurt içi ve yurt dışı yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik yatırım çalışmalarımızı sürdürürken, bir yandan da sektördeki yeni teknolojiler üzerinde çalışıyoruz.

Kocaeli ilimizdeki Doğalgaz Santrali ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan 8 Hidroelektrik Santrali olmak üzere, toplam dokuz santral ile elektrik üretimine devam ediyoruz.

Çalışanlarımız, paydaşlarımız ve yaşadığımız toplumdaki bireylerin sağlığı ve güvenliğinin sağlanması önceliğimizdir. Tüm faaliyetlerimizi bu önceliklendirme ile yürütüyor ve sürekli iyileştirme için fırsatları takip ediyoruz. Entek'i gelecek vizyonuna taşıyacak en yetenekli çalışan ve stajyer adaylarını aramıza davet ederken, ilk iş gününden başlayarak geleceklerini planlıyoruz. Hayal gücü, yenilik, gelişim, deneyim, çeviklik, arkadaşlık ve gelecek vadediyoruz. Çalışan deneyimine değer veren, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 çalışmaları ile geleceği ve fırsatları yakalayan, kaliteli projeler ile güçlenen yaklaşımımızla ilerliyoruz.

Enspire

Enspire Kreatif Enerji Çözümleri, İş Ortağı olarak ESCOlar ile birlikte, performansa dayalı yatırımların hayata geçirildiği bir platform çözümüdür. “Enerji Şimdi Gelecek” mottosuyla yola çıkarak, Performansa Dayalı Sözleşmeler ile vereceğimiz hizmetler ve elektrikli araç şarj istasyonu projelerimiz için Enspire markasını oluşturduk.

Entek’te;

  • Hızla değişen ve büyüyen enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde farklı deneyimler kazanabilir,
  • Koç Topluluğu network’ü ve çeşitli çalışma grupları içerisinde yer alabilir,
  • Türkiye’de ve dünyada öncü, alanında uzmanlaştıran, teknik, liderlik ve kişisel gelişim eğitimleriyle sürekli öğrenme ve gelişim imkânı bulabilir,
  • Koç Topluluğu ve Entek içerisinde farklı rotasyon imkanlarına sahip olabilir,
  • Görev tanımının dışında, ilgi alanına göre katılabileceğin çevik projelerde yer alabilir,
  • Proje Finansmanı'ndan İş Geliştirme'ye, Enerji Ticareti'nden Enerji Çözümleri'ne birçok fonksiyonu tanıma ve deneyim kazanma fırsatına sahip olabilirsin.
Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.