Şehir
Kocaeli
Sektör
Üretim
Ölçek
101-10000

Açıklama

EGGER, 1961 yılında Tyrol (Avusturya), St Johann'daki merkezinde kurulan, dünya çapında faaliyet gösteren başarılı bir ahşap bazlı malzeme üreticisi ve tedarikçisidir. Mobilya & İç Tasarım, Yapı Ürünleri ve Parke olarak üç alanda faaliyet göstermekteyiz.
 

8 ülkedeki 10.100 çalışanımız, aile değerlerimizi ve yenilikçi ruhumuzu koruyarak tutkuyla çalışıyoruz. Mobilya ve iç tasarım, yapı ürünleri ve parke ürünlerimizi işte bu anlayışla üretiyoruz. Her zaman yolumuzda ilerlemeye devam ediyor ve sürekli gelişim kaydediyoruz. Yeni ürünler üretiyor, gelişen pazarlara giriyor ve bizimle çalışan herkes için heyecan verici fırsatlar yaratıyoruz.
 

Çalışanlarımızın gelişimine büyük önem veriyoruz ve çok sayıda eğitim programıyla çalışanlarımıza destek oluyoruz. Bu programlar, çalışanlarımızı ortak hedeflerimiz doğrultusunda daha donanımlı kılıyor: Ahşaptan daha fazlasını yapmak.
 

Defalarca ödüle layık görülmüş bir işveren olarak kişisel gelişim olanaklarına büyük bir önem vermekte ve çok cazip kariyer fırsatları sunuyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri ve bizimle birlikte hedeflerine ulaşabilmeleri için gerekli olan yapıyı modern bir çalışma ortamında sunuyoruz.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.