Şehir
İstanbul
Sektör
Mobil Oyun Stüdyosu
Ölçek
11-100

Açıklama

Bir anda parlayan ve hızla evrilen hyper casual oyun pazarında İstanbul merkezli mobil oyun stüdyosu olan Brat Games, her an oyunda kalmak için yeni oyunlar üreten, kendini sürekli geliştiren 20 kişilik genç bir ekip.

Brat Games ekibi olarak iyi bir oyun oynamanın ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz; çünkü bizler de bir hayli sıkı oyuncularız.

Hyper casual oyunlar genellikle kısa ama birçok seferde oynanan, basit mekaniklere sahip oyunlardır. Arkasındaki metrikleri ve mekanikleri doğru tanımlayabilmek, geliştiricilerin kullanıcı edinimini ve monetizasyon stratejilerini doğru planlayarak ilerlemesi gerekir. Bu da sürekli olarak trendlere uygun kalmak ve kendini geliştirmek anlamına geliyor.
 

Mobil oyunların global olarak 100 milyar dolarlık bir pazar olma yolunda ilerlediği günümüzde, bazı tahminlere göre 2022 yılına kadar toplam 196 milyar dolarlık global oyun piyasasının %41’ini mobil oyunların oluşturacağı öngörülüyor. Bu da sloganımız olan ‘Everything that is playable’ı biraz daha somut bir hale getiriyor.

Eğer siz de kariyerinizi gelişen oyun sektöründe şekillendirmek, hyper casual oyunlarda kendinizi geliştirmek, oyun tasarlamak istiyorsanız bize ulaşabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.