Şehir
Manisa
Sektör
Mühendislik
Ölçek
1-10

Açıklama

Atimak Mühendislik ve Danışmanlık Şirketi 2016 yılında Konya merkezli olarak kurulmuştur. 2019 yılında ise çalışma alanını genişletmek ve 81 ile hizmet vermek Kocaeli ve Manisa’da şirket merkezleri ile diğer birçok ilde de temsilcilikler ile hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz teşvik hizmetlerinin yanı sıra, birçok alanda danışmanlık hizmeti vermekte ve firmaların kurumsallaşma sürecinde ihtiyaç duyduğu dijital ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

 Farklı departmanları ve uzman kadrosu ile işletmelere geniş kapsamlı danışmanlık hizmeti vermektedir. Teşvik hizmetlerinde 8 farklı kurumun 50’den fazla teşvikinde ve 8 farklı danışmanlık alanında, birçok dijital ürünü işletmelerin faydasına sunmaktadır.

Şirketimiz, işletmelerin kurumsallaşmasında, tasarruf etmesinde, doğru yatırımları yapmasında, doğru adımları doğru zamanda atmasında ve daha birçok alanda firmalara yol göstermektedir

Mevcut durumda Türkiye’nin 20 farklı ilinde hizmet verdiği işletmeleri olan şirketimiz gün geçtikçe büyüyerek, işletmelere değer katmaya devam edecektir. Birçok farklı alanda tek bir danışmanlık şirketi ile çalışma imkânı sunan şirketimizin mevcut çalışma modellerinden daha verimli, kendine özgü çalışma modelleri bulunmaktadır. İşletmemiz müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet sunmayı, çalışmasının olmazsa olmazı haline getirmiştir.

Çalıştığı işletmeler kazandıkça, kendi işletmesi kazanan bir danışmanlık şirketi olma politikasıyla emsallerinden ayrılmasının yanı sıra tüm işletmelere yararlanabilecekleri teşvikler ve ihtiyaç duydukları danışmanlık alanında ücretsiz rapor hizmeti sunmaktadır.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.