İçerik Üreterek Hediye Çeki Kazanmak İster misin?

Alışveriş - 26 Nisan, 2021 - Okuma Süresi: 2 Dk.

26 Nisan, 2021

İçerik Üreterek Hediye Çeki Kazanmak İster misin?

Şimdi, 2x101 TL A101 hediye çeki ödüllü #101Case yayında! Sen de "Lezzetlerin Tarihi" konulu bir içerik üreterek bu hafta içi editöre gönder, haftalık 100 TL kazanma şansına ek olarak 202 TL değerinde hediye çeki kazanacak 10 yazarımızdan biri ol!

Kategori sponsorlarımız ile yaptığımız case yarışmalarına bir yenisini Alışveriş kategorisi sponsorumuz A101 ile gerçekleştiriyoruz. Şimdi Lezzetlerin Tarihi konu başlığı altında yazacağın içeriği editöre göndererek 202 TL değerinde A101 hediye çeki kazanma şansı elde edebilirsin!

İçeriğin onaylanır ve 10-16 Mayıs haftası yayınlanırsa, CASE101 için yazılan içerikler arasından en çok okunan 10 içeriğe 2x101 TL değerinde A101 hediye çeki hediye edeceğiz.

Konu: Lezzetlerin Tarihi
Son Katılım: 9 Mayıs 2021 23.59
İçeriklerin Yayını: 10-16 Mayıs 2021
Ödül: 10 adet 202 TL A101 Hediye Çeki

"Lezzetlerin Tarihi" Hakkında Ne Yazabilirsin? 

1. Kültürlere ait yemeklere odaklanabilirsin. Örneğin "Anadolu Lezzetleri" gibi genel bir başlık altında; mantı, kebap, tarhana çorbası vs. gibi yöresel lezzetlerin geçmişiyle ilgili okuyucularını bilgilendirebilirsin veya İtalyan Mutfağı'nı genel grup olarak seçip makarna türleri ve yapım teknikleri hakkında bilgilendirici içerikler üretebilirsin.

2. Toplumların Yeme-İçme kültürünün evrimine odaklanabilirsin. Örneğin, Fast Food restoranlarının dünyadaki yayılımı, ilk Fast Food restoranlarının örnekleri vs. gibi içeriklere yoğunlaşabilir, okuyucularını tarihsel bir yolculuğa çıkarabilirsin.

3. Son dönemlerde meşhur olan Lokmacılar, Midyeciler, 3. Nesil Kahveciler veya Çiğ Köftecilerin hayatımıza nasıl girdiği, aslında daha önceleri hayatımızda nasıl bir yer kapladıkları ile ilgili bilgilendirici içerikler hazırlayabilirsin.

4. Vejetaryan veya vegan beslenen okuyucuların ilgisini çekebilecek hem bilgilendirici hem de farkındalık yaratacak içerikler üretebilirsin. Bu konuda yemek endüstrisindeki uygulanan üzücü ve yanlış uygulamaları tespit ederek faydalı bir içerik üretebilirsin.

Konu yemek olunca yazacak bir konu mutlaka bulunur, zaman kaybetmeden şimdi üretmeye başlayabilirsin. Unutma son gönderim tarihi bu Pazar saat 23.59'da (9 Mayıs 2021) Case ile ilgili soruların olursa bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletebilirsin.

Haftalığın PeP'te!

İlk 15'a giren her içerik ile 200 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.