İŞİMİZİŞ
ETKİNLİKLER

İŞİMİZİŞ

Bahçeşehir Üniversitesi'nin düzenlediği İŞİMİZİŞ etkinliği 14 Mayıs'ta İstanbul'da gerçekleşecektir.

En Sevdiğiniz Oyuncak ile Tekrar Karşılaşmaya Hazır Mısınız?
KÜLTÜR VE SANAT

En Sevdiğiniz Oyuncak ile Tekrar Karşılaşmaya Hazır Mısınız?

“En sevdiğin oyuncağını hatırlıyor musun?” Bu soru ile elbette bir çoğumuz karşılaşmışızdır. Peki gerçekten seviyorsak neden o oyuncağımızdan vazgeçtik? Neden onu bir köşeye atıp yüzüne bile bakmadık? Aslında vazgeçmeyenlerimiz de var. Yaşı ilerlese bile onları bir köşeye atmadan biriktirenlerimiz. “Oyuncak Müzelerimiz”. Hiç duymuş muydunuz? Eğer cevabınız hayır ise bu yazımız tam size göre. Sizler için Türkiye’de bulunan oyuncak müzelerimizi araştırdık.

FARK’ET 
ETKİNLİKLER

FARK’ET 

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında BAU ve Değer Otizm Derneği işbirliği ile düzenlenecek olan FARK'ET etkinliği.

Üniversite Öğrencileri Okullarından Neden Memnun Değil?
EĞİTİM, HABERLER

Üniversite Öğrencileri Okullarından Neden Memnun Değil?

Kampüste Ne Var olarak 28 Mart 2019'de Twitter üzerinden bir araştırma sonuçlarını paylaştık. Araştırma; Türkiye'deki üniversite öğrencilerinin %78'inin üniversitesinden orta derecene memnun ya da memnun olmadığını gösteriyordu. Diğer bir veri ise 2017-2018 yılında 408bin üniversitelinin okulunu bıraktığını belirtiyordu. Buradan yola çıkarak gençlere okullarından neden memnun olmadıklarını sorduk. Gelen yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.