efekt için Arama Sonuçları:

Telefonla Profesyonel Fotoğraf İçin İpuçları
BİLİM VE TEKNOLOJİ, KÜLTÜR VE SANAT

Telefonla Profesyonel Fotoğraf İçin İpuçları

Instagram’da 800 milyon kullanıcı var ve bu kullanıcıların 500 milyonu her gün Instagram’ı ziyaret ediyor. Bunların 250 milyondan fazlası da her gün en az bir fotoğraf paylaşıyor. Google’da en çok aranan konulardan biri “Instagramda takipçi artırma yöntemleri”. Biz söyleyelim: Adı Instagram da olsa başka bir şey de olsa, “İyi fotoğraf, her platformda hak ettiği yeri bulur.” 

En İyi Psikolojik Filmler
KÜLTÜR VE SANAT, PSİKOLOJİ

En İyi Psikolojik Filmler

Psikolojik filmler izlerken insanı düşündüren ve etkisinden kolay çıkamayacağınız konuları içermesinin yanında psikolojik gerilim ile ise tüylerinizi diken diken edecek. En iyi psikolojik filmler listesi için sayfamızı ziyaret edin.

Yapay zeka nedir? Filmlerle anlamayı deneyin
BİLİM VE TEKNOLOJİ

Yapay zeka nedir? Filmlerle anlamayı deneyin

Dünya hızla akıp gidiyor ve her şey çok hızlı değişiyor. Teknoloji akıl almaz boyutlara geliyor; sinema, sağlık, uzay alanlarında sayısız yenilikler gerçekleşiyor. Fabrikalar otomasyonlarla tamamen insansız bir üreticiyi dönüştürüldü. Sayısız telefon uygulamasıyla sorularımıza insana ihtiyaç kalmadan çabucak hizmet veriyor. Kalp nakli, kol nakli derken şimdi kafa nakli gerçekleştirilmek isteniyor. İnsanoğlu gözünü imkansıza dikmişken yapay zekanın günümüz uğraşı olması şaşırtıcı değil ve hayatımıza yerleşmeye çoktan niyetli. Tam olarak yerleşmese de konu ilk önce sinemalarda işlenmeye başladı. İşte yapay zeka ile ilgili çekilmiş filmler.

Ders çalışırken ne dinlenmeli?
EĞİTİM

Ders çalışırken ne dinlenmeli?

Kampüste Ne Var? senin için var. O hâlde tabii ki senin için müzik önerisi de yapacağız. Bilindiği üzere ders çalışırken hangi tür müzik dinlediğin, üretkenlik seviyeni etkilemektedir. Müzikle birlikte sakinleşir, moralin yükselir, odağın artar ve daha uzun çalışabilirsin. Ancak yanlış müzik türü dikkatini dağıtır ve üretkenliğini etkiler. Peki hangi müzik türünü dinlemen lazım? Aşağıda dersine odaklanmak için dinlemen gereken müzik türlerini ve dinlemenin yanında yapman gereken şeyleri önereceğiz. O zaman iyi dinlemeler!