Mark Zuckerberg için Arama Sonuçları:

Mark Zuckerberg özür diledi
BİLİM VE TEKNOLOJİ, HABERLER

Mark Zuckerberg özür diledi

Uzmanların "hiçbir şey sizin dışardan gördüğünüz gibi değil, sanal bir dünyada yaşıyorsunuz" açıklamaları her yeni skandalla tescillenirken, skandalda adı geçen dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook 60 milyar dolar zarar etti. Mark Zuckerberg, tam sayfalık bir gazete ilanıyla kullanıcılarından özür diledi.

10 adım önden gidenler
GİRİŞİM

10 adım önden gidenler

Mark Zuckerberg gibi genç kurucular tarafından elde edilen inanılmaz derecede yüksek başarılar, üniversite öğrencileri için giderek daha cazip bir kariyer yolu olarak gözüküyor! Senin için genç ve büyük girişimcilik hikayelerinden 10 tanesini derledik.

Bu insanların 25’inde neler yaptığına inanamayacaksın!
KİŞİSEL GELİŞİM

Bu insanların 25’inde neler yaptığına inanamayacaksın!

Bazı insanlar erken yaşta ne yapmak istediklerinin farkına varır, bundan emin olur ve adımlarını yapmak istedikleri iş doğrultusunda atarlar. O planladıkları işe ulaşmak için çalışırlar. Diğer bir grup ise, kendilerini yeniden keşfetmek, kariyerlerini ve endüstrilerini değiştirmek, farklı alanları görmek istemek gibi nedenlerle sürekli iş arayan, iş değiştiren insanlardan oluşur ve kendilerine yarayan işi bulana kadar bu süreci devam ettirirler.