Suç ve Komedi Dizileri

Kültür ve Sanat - 13 Eylül, 2021 - Okuma Süresi: 3 Dk.

13 Eylül, 2021

 Suç ve Komedi Dizileri

Başrollerinde güçlü kadınlar görmek istiyor ve izledikçe keyfiniz yerine gelsin istiyorsanız size önerebileceğim yapımlar var. Gelin bu yazımda başrollerinde güçlü kadınların olduğu bazı yapımları beraber inceleyelim.

Moda ve Suç Bir Arada: OCEAN'S 8

Ana karakterlerde her birinin kendine ait ayrı bir havası olan 8 kadın bulunuyor. Bir suç ailesinden gelen ve hapishanede olan Debbie, bir intikam planı hazırlıyor. Her şeyi baştan sona ayarlayan Debbie hapishaneden çıkar ve Lou ile buluşup planını anlatır. Plan çok büyük ve riskli olduğundan daha çok kişiye ihtiyaç vardır. Planın hedefinde bir galadaki çok değerli bir mücevher vardır. Bu mücevheri taşıyacak kişi Daphne'dir. Ona ulaşmak için için ise bir modacıya ihtiyaç vardır. Pek de başarılı olamayan Rose, ünlü bir modacı olarak bu göreve seçilir. Sistemleri ayarlayabilecek ajanda Nine'dır. Planın her noktasını yönetecek bir karakter vardır. O büyük gün gelir ve plan uygulanmaya başlar. Plan tam tıkırında ilerler ve her biri hayal ettiğinden daha fazlasını elde eder. Filmde karakterlerin Bir moda dergisinden çıkmuş gibi olması dikkat çekici bir ayrıntı. 1 saat 10 dakikalık, eğlenerek izleyebileceğiniz güzel bir film.

Başroller: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling

Türü: Aksiyon Filmi, gerilim, komedi, suç

IMDb: 6.3

 Suç ve Komedi Dizileri

3 ANNE- BİR ÇETE: GOOD GIRLS

 Suç ve Komedi Dizileri

Kendi halinde olan, hayatlarını idare etmeye çalışan üç annenin paraya ihtiyacı vardır. Annelerimiz; mükemmel bir ev hanımı ve otoriter yapısıyla Beth, çılgın, eğlenceli ve çocuğu için savaşan Annie, değerlerine ve evine bağlı, kızı için uğraşan Rubbie. Parayı küçük bir market soygunu yaparak bulmayı planlarlar. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve hesapladıklarından daha çok para çalarlar. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Hayatları değişen anneler, bir çeteye üye olurlar. Bir yandan kendi hayatlarını düzene sokmaya çalışırken bir yandan da çete için çalışmaya başlarlar. Çetenin görevlerini yerine getirmeye çalışırken aynı zamanda da kendi ekonomik bağımsızlıklarını kurmaya çalışırlar. Çocukluktan beri beraber olan annelerin polisten nasıl kaçtıklarını izlemek gayet zevkli olacaktır. Yer yer hüzünlendiren, çoğu zaman şaşırtan sürekli de güldüren bir dizi.  Hep daha çok kazanmak için plan yapan ama sonucunda başlarına daha büyük belalar alan 3 kadının hikayesi 3 sezonda toplanmış. Sezonlar ortalama 11 bölümden oluşmaktadır. Suç ve komedinin bir arada olduğu diziyi mutlaka listenize eklemelisiniz.

Başroller: Christina Hendicks, Retta, Mae Withman, Manny Montana

Türü: Suç, Drama, Komedi

 

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.