İşinize Çok Yarayacak 8 Web Sitesi!

Bilim ve Teknoloji - 07 Haziran, 2021 - Okuma Süresi: 3 Dk.

07 Haziran, 2021

İşinize Çok Yarayacak 8 Web Sitesi!

Daha önce duymadığınız, sizin için ilginç ve yararlı olabilecek, hayatınızı kolaylaştıracak bu web sitelerine gelin hep beraber göz atalım!

Gerek okul hayatında, gerek iş gerekse sosyal ve günlük hayatınızda hayatınızı kolaylaştıracak; tarayıcınızda favorilerinize eklemeniz gereken 8 web sitesi:

1) Super Cook

Elimdeki malzemelerle ne yemek yapsam diye düşünüyor musunuz? İşte bu web sitesi tam size göre. Super cook sitesine yemek yapmak için elinizde bulunan malzemeleri yazıyorsunuz. Vee bu harika web sitesi size elinizdeki malzemelerle neler yapabileceğinizin tariflerini sunuyor. Aşağıdaki linkten bu siteye ulaşabilirsiniz.

http://www.supercook.me/tr/supercook/recipes/

2) Privnote

Privnote web sitesi bize, kendiliğinden silinen not gönderme olanağını sunuyor. Siteye girdiğinizde notunuzu oluşturup gönderiyorsunuz ve not gönderilen kişi tarafından okunduktan sonra otomatik olarak kendiliğinden siliniyor. Bu ilginç özellik taşıyan web sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://privnote.com/

3) Coffitivity

Bu web sitesi tam sessizliği sevmeyenlere göre! Coffitivity sitesi sizlere istediğiniz seslere uygun bir ortam sunuyor. Aynı zamanda bu web sitesinin çıkarılma amacında gürültülü ortamın yaratıcılığı arttırdığı söyleniyor. Aşağıdaki linkten sessizliği bozacak bu web sitesine ulaşabilirsiniz.

https://coffitivity.com/

4) Print Friendly

Bir web sayfasını çıktı alırken, gereksiz görsel ve yazıların olmasından rahatsızsanız bu web sitesi tam size göre! Print friendly adlı web sitesi, herhangi bir sayfadan çıktı alırken sadece istediğiniz yazıların çıkmasına yardımcı oluyor. Oldukça yararlı olan bu web sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.printfriendly.com/

5) Pdf Editor

Pdf üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, bu web sitesi sizin için çok faydalı olacaktır. Herhangi bir pdf dosyasını bu site sayesinde istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Web sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.gonitro.com/pdf-editor

6) Project Naptha

Bu web sitesi sayesinde görsellerin üzerinde bulunan yazıları kolaylıkla silebilirsiniz. Aşağıdaki linkten web sitesine ulaşabilirsiniz.

https://projectnaptha.com/

7) Pushbullet

Eğer telefonunuz sizden uzaktaysa veya şarjdaysa, gelen bildirimleri görmek istiyorsanız harika bir web sitesi olan Pushbullet’i kullanabilirsiniz. Pushbullet sayesinde telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayar ekranınızda da görebilirsiniz. Bu linkten web sitesine ulaşabilirsiniz.

https://www.pushbullet.com/

8) Midomi

Eğer bir şarkıyı unuttuysanız ve hatırlamakta zorlanıyorsanız, bu web sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Midomi sitesine girerek şarkıyı mırıldanıyorsunuz ve midomi size o şarkıyı buluyor. Aşağıdaki linkten unuttuğunuz tüm şarkıları bulabilirsiniz!

https://www.midomi.com/

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.