YTU- İnsan Kaynakları Zirvesi'19

ETKİNLİKLER, KARİYER

Yazar: Kampüste Ne Var?

2011‘den beri “Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” olan Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü, 9 İnsan Kaynakları Zirvesi ile döneme başlıyor!

Sektörlerin önde gelen firmalarından İnsan Kaynakları yöneticilerinin öğrencilerle buluşacağı, dopdolu ve interaktif içeriğiyle katılımcılarına bilgi ve ilham kaynağı olacak olan 9.İnsan Kaynakları Zirvesi, iş hayatından tecrübeler yansıtarak herkese yeni bakış açıları kazandırmayı amaçlıyor.

Bu sene Şişecam, Pepsico ve Henkel gibi şirketlerin insan kaynakları direktörlerinin ağırlanacağı 9. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, seminerlere eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan Borusan Otomotiv ve Renault İşe Alım Simülasyonu ve Workshopları ile öğrencilerin ufuklarını genişletmelerini sağlıyor.

İş hayatında her bölüme hitap eden İnsan Kaynakları’nın en iyileri bir araya geliyor. Tavsiyeleriyle Türkiye’nin dört bir yanından katılımcılara kurumsal hayatın inceliklerini yansıtacak başarılı İK yöneticileri 9. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde 20 Kasım'da Beşiktaş Oditoryum salonunda sizleri bekliyor!

Detaylı bilgi ve duyurular için @ytuikzkvk ve @ytukvk hesaplarını takip et!

Kayıt için: http://bit.ly/35xB9dJ