Yemeksepeti Park açılıyor!

GİRİŞİM, KARİYER

Yazar: Kampüste Ne Var?

Yapımı sekiz ayda tamamlanan ve toplamda 6 milyon dolar harcanan Yemeksepeti Park kapılarını açıyor. Bilgisayar oyunu oynayabileceğiniz odalardan spor salonuna, yoga ve pilates alanlarından bilardo masasına, masa tenisinden PlayStation odasına kadar aklınıza gelebilecek her şey bu işyerinde var! Asıl ilginç olan ise bu işyerinde uyku odaları var.

http://kampustenevar.com/upload/Ekran-Resmi-2018-02-14-10.41.20.jpg

 

Evet, evet yanlış okumadınız, dinlenebileceğiniz ve arada yatıp uyuyabileceğiniz tam 8 tane uyku odası mevcut. Açık ofis ortamının en iyi örneklerinden biri olan Yemeksepeti Park’ta kapılar, duvarlar ve toplantı odaları şeffaf, yani hiçbir şey gizli değil! Üstelik tüm çalışanlar dünyanın en pahalı sandalyelerinde oturuyor.

http://kampustenevar.com/upload/yemeksepeti-23.jpg

 

Yemeksepeti Park’ta en çok dikkat çeken şey ise beş kat boyunca devam eden köprüler… Yemeksepeti yaptığı iş gereği 15 binden fazla restoranla kullanıcı arasında bir köprü olduğunu düşünüyor. Bu sebeple köprüler; dünyanın en ünlü filmlerinde yer alan Khazad-Dum, Cassandra, Kwai gibi köprülerin isimlerini taşıyor ve her köprü kendi bulunduğu katın uyku odasına bağlanıyor. Şimdi diyeceksiniz ki herkesin yattığı yerde mi yatacağım? Yemeksepeti buna bir çözüm buluyor; işe giren herkese verilen kitin içinde size özel bir yastık kılıfı da mevcut.

 

http://kampustenevar.com/upload/yemeksepeti-30-2.jpg

 

Perşembe günü Webrazzi’nin Girişimci Ofisleri Özel programına katılacak olan Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın paylaştığı video ile şimdiden çıtayı yükseltiyor.

 

Kaynak: Webrazzi