Sanal Kariyer Fuarı: 1 - 15 Mart

KARİYER

Yazar: Kampüste Ne Var?

Üniversite İletişim Ajansı Anbean tarafından geçen sene üçüncüsü gerçekleştirilen Sanal Kariyer Fuarı, bu sene 1 ve 15 Mart tarihlerinde düzenleniyor. Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler online platformda şirketlerle görüşme fırsatı yakalıyor. Şirketlerin profillerini inceleyen öğrenciler, iş ve staj imkanlarından haberdar olmasının yanı sıra, şirket çalışanları ile online konuşma gerçekleştirip dilediği soruyu sorabiliyor ve özgeçmişlerini şirket yetkililerine ulaştırıyor.

 

http://kampustenevar.com/upload/skf-759x500-800-x-440.jpg

 

Geçen sene 6431 öğrenci, tek tıkla 21 farklı şirketle görüşme fırsatı yakaladı. Toplam 12.000’in üzerinde öğrenci ve 47 farklı şirketin katıldığı Sanal Kariyer Fuarı’nda; 7.200’ün üzerinde online konuşma gerçekleştirildi. Onlarca öğrencinin staj ve iş bulduğu platforma, bu sene de ilginin yüksek olması bekleniyor.

 

http://kampustenevar.com/upload/sanalkariyer2017.png

 

DenizBank, GSK, Kuveyttürk ve Siemens’in Stratejik Partner olarak yer aldığı, Anadolu Grubu, BSH, pladis ve Tofaş’ın Ana Sponsor olduğu Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarı 1 - 15 Mart’ta gerçekleşiyor. Toplamda 32 şirketin yer alacağı Sanal Kariyer Fuarı’nda bu sene de yoğun ilgi bekleniyor.

http://kampustenevar.com/upload/sanalkariyer.png

 

İstediğiniz yerden, şirketlerle tek tıkla iletişime geçmek için, kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz:

 

www.sanalkariyerfuari.com