GittiGidiyor Proje Stajı Başvuruları Açıldı

STAJ

Yazar: Kampüste Ne Var?

 

Başvuru Detayları

  • Yapılacak staj Temmuz-Ağustos-Eylül aylarını kapsar ve GittiGidiyor kurumsal iletişim departmanında yapılır. Tam olarak tarihler staja başlayacak kişinin akademik takvimine göre belirlenir.
  • Başvuru yapacak adayların yaz okuluna gitmemesi veya staj yapılacak dönemde farklı bir şirkette çalışmıyor olması gerekir.
  • Başvuru yapacak adaylar kurumsal iletişim departmanı ve kurumsal iletişim departmanının şirket içinde ne gibi işleri üstlendiğine hakim olmalıdır.
  • Başvuru yapacak adayların sigortası okulları tarafından karşılanmalıdır.
  • Başvurular staj@kampustenevar.com mail adresinden alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar "GittiGidiyor Proje Stajı" başlığı ile CV'lerini ve niyet mektuplarını staj@kampustenevar.com adresine göndermelidir.
  • Başvurular 9-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında alınacaktır. Son başvuru tarihi 14 Temmuz saat 18.00'dır.

GittiGidiyor Hakkında

2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 23 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50 kategoride 15 milyon ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Saniyede 1 ürünün satıldığı site, 9 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla satışının %50'sini mobilden gerçekleştirmektedir. GittiGidiyor, Great Place to Work tarafından belirlenen Türkiye'nin En İyi İşverenleri-2018 listesinde 1'inci olmuştur.


Şimdi Başvur: staj@kampustenevar.com

Kaynak: Kampüste Ne Var