Future is Yours Staj Programı

STAJ

Yazar: Kampüste Ne Var?

Entek Elektrik; yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapıyor, yeni nesil teknolojileri ve uygulamalarını devreye alarak büyümeye devam ediyor. Bu yolculukta, seni iş hayatında bir adım öne taşıyacak olan “Future Is Yours” staj programının da önemli olduğuna inanıyor, geleceğine birlikte yön vermek istiyoruz.

Entek’e katılanların yolculuğunda, “Gelişim”, “Gelecek”, “Kariyer”, “İnovasyon”, “Hayal Gücü” var.

Sen de “Gelecek benim” diyorsan  hemen başvur!


Future is Yours stajyerinin bir günü:


Aranan Özellikler ve Başvuru Kriterleri

Şehir: İstanbul, Kocaeli, Samsun, Karaman, Mersin ve Kahramanmaraş

Üniversite: Tüm üniversiteler

Sınıf: Lisans 3 veya 4. sınıf

Bölüm: İşletme, İktisat ve Mühendislik Fakülteleri


Önemli Tarihler

Başvuru: 1-31 Mart 2019

Ön değerlendirme: 1-30 Nisan 2019

Sonuçların açıklanması: 1-15 Mayıs


İlan Veren Markanın Tanıtımı

Koç Holding’in elektrik sektöründeki şirketi Entek Elektrik olarak, yatırımlara başladığımız 1995 yılından beri sektörün değer zincirinin her kademesinde faaliyet gösteriyoruz. Elektrik enerjisinin öncü yeni nesil şirketi olma vizyonuyla ilerliyoruz. Bir yandan yurt içi ve yurt dışı yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik yatırım çalışmalarımızı sürdürürken, bir yandan da sektördeki yeni teknolojiler üzerinde çalışıyoruz.

Kocaeli ilimizdeki Doğalgaz Santrali, Karaman ilimizdeki Damlapınar ve Kepezkaya HES, Samsun ilimizdeki Kumköy HES, Mersin ilimizdeki Azmak 1, Azmak 2 ve Kirpilik HES, Kahramanmaraş ilimizdeki Menzelet HES ve Kılavuzlı HES olmak üzere, toplam dokuz santral ile elektrik üretimine devam ediyoruz. Bünyemizde yer alan toptan satış şirketi Eltek ile de, tedarikçilerden elektrik enerjisi alıp serbest tüketicilere sunuyoruz. Elektrik ve buhar üretimi faaliyetlerimizi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne uygun olarak yürütüyoruz. Bu kapsamda müşteri odaklı çalışıyor ve kesintisiz enerji tedariği sağlıyoruz.

Çalışanlarımız, paydaşlarımız ve yaşadığımız toplumdaki bireylerin sağlığı ve güvenliğinin sağlanması önceliğimizdir. Tüm faaliyetlerimizi bu önceliklendirme ile yürütüyor ve sürekli iyileştirme için fırsatları takip ediyoruz. Entek'i gelecek vizyonuna taşıyacak en yetenekli çalışan ve stajyer adaylarını aramıza davet ederken, ilk iş gününden başlayarak geleceklerini planlıyoruz. Hayal gücü, yenilik, gelişim, deneyim, çeviklik, arkadaşlık ve gelecek vadediyoruz. Çalışan deneyimine değer veren, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 çalışmaları ile geleceği ve fırsatları yakalayan, kaliteli projeler ile güçlenen yaklaşımımızla ilerliyoruz. 

Kaynak: Kampüste Ne Var