Boğaziçi Bilişim Ödülleri

ETKİNLİKLER

Yazar: Kampüste Ne Var?

Boğaziçi Bilişim Ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC'in bu sene yedincisini düzenleyeceği, halk, jüri ve bilişim kulüplerinin oylarının alındığı süreç sonunda, bilişim sektöründe faaliyet gösteren kişi ve kuruluşların enlerinin ödüllerine kavuştuğu prestijli ve gösterişli ödül gecesidir.

Boğaziçi Bilişim Ödülleri, bilişimle ilgili 18 farklı kategoride sektörden firmaların, teknolojik girişimlerin, oyun ve uygulama geliştiricilerin, içerik üreticilerinin ve bilişim alanında emek veren nice kişi ve kuruluşun ağırlandığı bir ödül törenidir. Amacımız Türkiye’de bilişim alanında değer üreten kişi ve firmaların çalışmalarının halk ve jüri üyeleri görüşleriyle takdir edilmesine katkıda bulunmaktır.

Boğaziçi Bilişim Ödülleri, çeşitli bölüm ve sınıflardan 50’den fazla Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin tamamen gönüllü olarak çalışmaları sonucu düzenlenir. Hazırlık sürecinde her kategoride o sene öne çıkan isimler ile ilgili geniş araştırmalar yapılır, kategorilerine göre birçok açıdan adaylıklarının uygun olup olmadığı incelenir ve adaylar Boğaziçi Bilişim Ödülleri ekibi ve jüri üyeleri tarafından belirlenir.

20 günlük halk oylaması ve jüri değerlendirmesi sonucunda %75 halk ve %25 jüri oy ağırlıkları ile kazananlar belirlenir.

Detaylı bilgi ve oy vermek için: 
https://bogazicibilisimodulleri.com/