Endüstri Mühendisliği Günleri'19

ETKİNLİKLER, KARİYER

Yazar: Kampüste Ne Var?

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (MieS) tarafından 19 senedir her yıl düzenlenen Endüstri Mühendisliği Günleri, bu sene de 28-29 Kasım’da öğrencilerle buluşuyor. Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine kadar Türkiye’nin dört bir yanından birçok öğrencinin merakla beklediği, geçtiğimiz sene pek çok farklı departmandan konuşmacı ağırlayan, aralarında Türkiye’nin ilk endüstri mühendisi Adnan Erkmenol’un da onur konuğu olduğu Endüstri Mühendisliği Günleri, 500’den fazla katılımcıyı şirketlerle buluşturmuştu.

Bu sene Endüstri Mühendisliği Günleri’nde dünyaca ünlü firmaların üst düzey Endüstri Mühendisi yöneticileri departmanlarını tanıtmak, deneyimlerini ve tavsiyelerini öğrencilere aktarmak için geliyorlar. Etkinlik boyunca “Endüstri 4.0, Yapay Zeka, teknoloji devrimi, geleceğin meslekleri” gibi birçok konuya değiniliyor. Ayrıca öğrencilere de gelecekteki meslektaşlarıyla tanışıp kaynaşabileceği verimli bir network ortamı sunuluyor.

Network ortamı dışında; çeşitli workshoplar, staj fırsatları ve üst düzey yöneticilerle tanışma imkânı da öğrencilere sunulan ayrıcalıklar arasında.

Birçok öğrencinin merakla beklediği Endüstri Mühendisliği Günleri’nde sen de yerini ayırtmak istiyorsan: http://bit.ly/EMG19kayit