İçerik Üreterek Haftalık 100 TL Kazanma Fırsatı!

Kampüsten Haberler - 02 Aralık, 2020 - Okuma Süresi: 2 Dk.

02 Aralık, 2020

İçerik Üreterek Haftalık 100 TL Kazanma Fırsatı!

Haftalık sistemimizde yayın hayatına başlarken bu serüvene dahil olmak için izleyebileceğin adımları seninle paylaşmak istedik:

Öğrencilere staj, burs ve kariyer imkanları sunmak, onları vizyonlarını geliştirebilecekleri fırsatlarla buluşturmak için kurduğumuz Kampüste Ne Var platformu yeni bir döneme girdi.

Yenilenen web sitemiz ve logomuz aslında yeni vizyonumuzun da habercisi. Öğrencilerin hayatına doğrudan katkı sağlamak, onlara nitelikli içerik üreterek haftalıklarını çıkarma olanağı sunmak için yola çıktık. 

Artık öğrenciler, seçtikleri kategoride içerik üretecekler ve Haftalık sistemi ile haftada toplam 1.000 TL kazanacaklar. En çok etkileşim alan içerikler, dönemsel olarak heyecan verici yazarlar ve gazeteciler tarafından değerlendirilecek hatta içerik üreten öğrenciler için mentoring programları gerçekleştirilecek.

Şu anda Haftalık sistemine içerik girişleri başladı, Haftalık sayfamıza giderek öğrenci üyeliği onaylanmış tüm üyelerimiz içerik üretebilirler. Onaylanan içeriklerin ilk yayınlanma tarihi ise 14 Aralık 2020.

14 Aralık haftası Liderlik Tablosu’nda yer almak istersen 9 Aralık gün sonuna kadar içeriklerini sistemimize yüklemelisin. Sonrasında yüklenen içerikler bir sonraki haftaya devredecektir.

Bunun yanı sıra üniversiteliler, “sponsorlu içeriklerimiz” ile dünyanın önde gelen markaları için içerik üreterek onların dikkatini çekebilecek. Ortaya çıkan içerikler Kampüste Ne Var kitlesine ulaşacak, platformun sosyal medya hesaplarına taşınacak.
Çok heyecanlıyız! Üniversitelilerin üreterek yaşam standardını yükseltebileceği bu yenilik zaman içinde bir online atölye haline gelecek. Kısa süre sonra Haftalık yazarları, videografları arasından dikkat çeken, kendi topluluğunu oluşturan isimler çıkacak. Onların hikayelerinde payımız olması dileğiyle. 
 

Haftalığın PeP'te!

10'a giren her içerik ile 100 TL kazan!

En popüler yazar sen ol!

Okunma puanını artır, kazan!

Liderlik Tablosu'na göz at!

Bu haftanın en çok okunanları.

E-bültenimize abone ol!

Haftanın en popüler içerikleri, en çok kazananlar ve staj haberleri bültenimizde.

Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen hüküm ve koşulları kabul ediyorum.